Ana Sayfa
05 Şubat 2019 ( 1048 izlenme )
Reklamlar

Zeybekçi’nin ziyaretinde konuşan başkan: AK Parti’ye oy vermeyeni Allah çarpar

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salahaddin Hünü, "AK Parti’ye oy vermeyeni Allah çarpar” dedi.

AKP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, kentteki çalışmaları kapsamında İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret etti. Kooperatif Başkanı Salahaddin Hünü ve esnaf temsilcileri tarafından karşılandı.

Toplantının son bölümünde, Kooperatif Başkanı Hünü tarafından Zeybekci’ye dua hediye edildi. Hünü bu sırada, 'AK Parti’ye oy vermeyeni Allah çarpar” ifadelerini kullandı.

Ege’de Son Söz’den Mehmet İşler’in haberine göre, Zeybekci’nin konuşması sonrasında söz alan Hünü, 'Kendisine layık değil ama Allah nazardan korusun diye bir Ayetel Kürsi hediye etmek istiyoruz. Allah ayağını düz bastırsın, hata, kaza vermesin. İnşallah belediye başkanımız olarak da bizi ziyaret etmeyi Allah nasip etsin' dedi.

Zeybekci de verilen hediye sonrasında, 'İnşallah bunu da 1 Nisan’da belediyeye koyarız' diye konuştu.

'AK PARTİYE OY VERMEYENİ ALLAH ÇARPAR'

Diyalog sonrasında Hünü, 'Ben belediye başkanından memnunum Allah da memnun etsin inşallah. Hepiniz de memnun olacaksınız. Bak AK Parti’ye oy vermeyeni Allah çarpar' ifadelerini kullandı.  Hünü’nün sözleri sonrasında Zeybekci, 'Birileri başka şey anlar' dedi. Hünü bu kez, 'Anlasın, ne anlarsa anlasın' diye konuştu. 

Kaynak:www.siyasetcafe.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

8 Yaşındaki Çocuk Operasyon Öncesinde Cerrahtan Bir İstekte Bulundu.... Muharrem İnce’den CHP küskünlerine acil çağrı İkizler Dünyaya Geldikten Hemen Sonra Doktor Donup Kaldı – Anne İkizlerine Bakınca Nedenini Anladı Hayatını Kaybeden Ayşen Gruda'nın Vasiyeti Ortaya Çıktı