Adana'da "D" harfini yazamayan öğrenciye öğretmenden dayak!!!

2727 izlenme18 Ekim 2017
ReklamlarAdana'da bir sınıf öğretmeni, tahtaya kaldırdığı öğrencisini 'D' harfini yazamadığı için dövdü. Hakkında soruşturma başlatılan öğretmen açığa alındı.

İHA'nın haberine göre olay, Seyhan ilçesindeki Şakirpaşa İlkokulu'nda yaşandı. İsmi açıklanmayan bir sınıf öğretmeni tahtaya kaldırdığı birinci sınıf öğrencisine 'D' harfini yazamadığı için tokat atarak hakaret etti. Bu sırada, sınıfta bulunan bir veli o anları kameraya kaydedip, sosyal medyaya yükleyince dayakçı öğretmene tepkiler giderek büyüdü.

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü, söz konusu görüntüler üzerine soruşturma başlatıldığını ve öğretmenin açığa alındığını bildirdi.

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü, söz konusu görüntüler üzerine soruşturma başlatıldığını ve öğretmenin açığa alındığını bildirdi...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA : Ahmet Davutoğlu Konya'da EVET demedi! Ses getiren AÇIKLAMALAR ... Beşiktaşlı futbolcunun bugün çok şaşırdığı olay ! Bu gurur hepimizin. Tanrı Türkü Koruyacak Bozkurtum..! Ne Oldu? İki Ayyaş Diyordunuz...Paylaşım Rekoru Kıracak Konuşma..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ŞOK!.. ABDULLAH GÜL'ÜN FETÖ KASEDİ PİYASAYA BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!..