Adana'da "D" harfini yazamayan öğrenciye öğretmenden dayak!!!

2720 izlenme 18 Ekim 2017
ReklamlarAdana'da bir sınıf öğretmeni, tahtaya kaldırdığı öğrencisini 'D' harfini yazamadığı için dövdü. Hakkında soruşturma başlatılan öğretmen açığa alındı.

İHA'nın haberine göre olay, Seyhan ilçesindeki Şakirpaşa İlkokulu'nda yaşandı. İsmi açıklanmayan bir sınıf öğretmeni tahtaya kaldırdığı birinci sınıf öğrencisine 'D' harfini yazamadığı için tokat atarak hakaret etti. Bu sırada, sınıfta bulunan bir veli o anları kameraya kaydedip, sosyal medyaya yükleyince dayakçı öğretmene tepkiler giderek büyüdü.

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü, söz konusu görüntüler üzerine soruşturma başlatıldığını ve öğretmenin açığa alındığını bildirdi.

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü, söz konusu görüntüler üzerine soruşturma başlatıldığını ve öğretmenin açığa alındığını bildirdi...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmet Ali Erbil'in televizyon ekranlarından uzaklaştırılmasına neden olan konuşması? Hangimiz MÜSLÜMAN? ERDOĞAN HAYIR CADIRINA GİTTİ VE NEDEN HAYIR DİYE SORDU Hayır çadırında Erdoğan'ı sinirlendiren sözler !!! BU FOTOĞRAFTA NE GÖRÜYORSUNUZ ? İYİ BAKIN ÇOK İYİ ... Mustafa Kemal’e teslim olan İngiliz subayın askeri mahkemedeki muhteşem savunması

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Eminönü'nde bir kadına "Böyle giyinme milleti azdırıyorsun" diyerek saldırıda bulunan tacizci yobaz..
http://cdn00.vidyomani.com/c/6/6/7/adana-da-d-harfini-yazamayan-ogrenciye-ogretmenden-dayak/index.html#fb