AHMET ÇAKAR ARDAN TURAN'A 'ÜNLÜ OLDUN AMA, ADAM OLAMADIN' !

4158 izlenme09 Haziran 2017
Reklamlar

Ahmet Çakar; 'Zengin oldun, ünlü oldun ama adam olamadın'

Bip uygulamasındaki 10 Numara muhabbet kanalına yorum yapan Ahmet Çakar, Arda'nın cahil biri olduğunu Bilal Meşe'nin ise iyi bir gazeteci olduğunu şu sözlerle açıkladı:

"Arda sen cahil adamsın. Tipine baktığım vakit futbolcuya benzemiyorsun, kusura bakma. Kalın bir bel, kalın ve çaplı bir kafa ama iyi bir futbolcusun. Yaptığın şey iyi futbol oynamak. Bu yönüne lafım yok. Zengin oldun, ünlü oldun ama her şeyden önce adam olman önemli. Deden yaşında bir adamın boğazına sarılıp 'seni bu uçağa alanın... diyemezsin !. Bu lafın bir kere Fatih Terim ya da Yıldırım Demirören'e gider.

Bilal Meşe'yi 35-40 yıldır tanırım. Bilal Meşe kadar namuslu, haysiyetli, etik bir gazeteci ben hayatımda tanımadim. Ben bir gazeteciysem Bilal Meşe'nin sol kolu bile etmem. Ben hakemken o gazeteciydi ve aramızda bir sır varsa o sır onunla oölüme giderdi. Arda'nın Bilal Meşe'ye yaptığı bu hareketten dolayı bu Millet O'nu affetmez." dedi

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GÜNÜN VİDEOSU ! ARTIK KİMSE ATATÜRK'E İFTİRA ATAMAYACAK ! TAYFUN TALİPOĞLU'NUN SON MESAJI SOSYAL MEDYADA İZLENME REKORLARI KIRDI ! Facebook'tan Yaptığı Canlı Yayında İntihar Etti!!! EMİN ÇAPA HEM DE KANAL D DE ÖYLE BİR KONUŞMA YAPTI Kİ GÖRENLER GÖZLERİNE İNANAMADI !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sakkalı Cübbeli Şarlatanlara Haddini Bildiren Yiğit Kadınlar