Ana Sayfa
10 Ekim 2017 ( 3614 izlenme )
Reklamlar

AKP GENEL BAŞKANI ERDOĞAN’DAN CHP’YE ÇOK AĞIR MESAJ!..

Haliç Kongre Merkezi’ndeki genel kurulda konuşan Erdoğan, Gezi olaylarına değinerek CHP için “Nerede bölücü terör örgütü PKK varsa, bunlar da onların yanında” diye konuştu.

“KILIÇDAROĞLU’NA ELEŞTİRİ”

Konuşmasında Gezi Parkı olaylarıyla ilgili tweetleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na eleştiren Erdoğan, “Ana muhalefetin başındaki zat tweet atıyor, herhalde birçok kardeşim o tweetleri okumuştur. Ne diyor o tweette? Çok enteresan. ‘Dördüncü yıl dönümünü kutladığımız Gezi olaylarında hak ve özgürlük mücadelesi verenleri minnetle anıyorum.’ diyor. Bu nasıl hak ve özgürlük mücadelesi ya? Yani bir şehri yakacaksınız, yıkacaksınız, polislerimizi şehit edeceksiniz, cam, çerçeve her şeyi indireceksiniz ve buna hak ve özgürlük mücadelesi diyeceksiniz. Size ne yapıldı ki hak ve özgürlük mücadelesi veriyorsunuz? ” dedi.


“CHP TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YANINDA”

“Nerede bölücü terör örgütü PKK varsa, bunlar da onların yanında” diyen Erdoğan,”CHP var yanında. İşte daha dün Taksim’de yürüyüş yapıyorlar. CHP’li milletvekilleri de onlarla beraber. Neyin yürüyüşünü yapıyorlar? Gezi olaylarının yürüyüşünü yapıyorlar. Yahu Gezi’de ne oldu ? Gezide ortaya ne çıktıysa işte bu bölücü terör örgütünün bir provokasyonu neticesinde çıkmıştır. Ve bu işin içinde kendileri de var. Bütün ekipleriyle beraber bu işin içindeler” şeklinde konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gülmekten gece gece karnıma ağrı girdi ... size de iyi gelecek izleyin :) Numan KURTULMUŞ'dan 2023 Yılı İTİRAFI !!! İZLENME REKORLARI KIRIYOR ! Atatürk'e, Put Diyenler, Bakın Kime Tapıyor, Cahillik Böyle Birşey!!!!!! DÜZCE BELEDİYESİNİN MEYDANA DİKTİĞİ RABIYA HEYKELİNE DÜZCE ÜLKÜ OCAKLARINDAN BÜYÜK TEPKİ!!!!