Ana Sayfa
22 Ekim 2017 ( 7647 izlenme )
Reklamlar

Akp kurucusu Abdüllatif Şener’den ŞOK FETÖ İDDİASI!

Akp kurucusu Abdüllatif Şener’den ŞOK FETÖ İDDİASI!


AKP’nin kurucu isimlerinden, Eski Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, “Demokrasinin askıya alınmasından da öte bir dönemdeyiz, hükümeti eleştirenlerin can güvenliği yok. Kendine saygısı olan, bu anayasayı onaylamaz” dedi.

“AKP’de FETÖ’ye bulaşmayan benden başka kimse yoktu” diyen Şener, “Hepsi bulaşmıştır. Ama şu anda, her şeyi FETÖ’ye bağlayan atmosfer, doğruları yakalama arayışından kaynaklanmıyor. Her şeyi oraya havale etmenin birilerinin işine gelişinden kaynaklanıyor” görüşünü savundu.Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov’a düzenlenen suikastı, “trolleri harekete geçirdikleri gibi, insanları transa geçiren ve böylece bu tür suikastlara sebep olanlar var” sözleriyle değerlendiren Şener, “Halep’in düşmesinde Esad’a en büyük desteği Türkiye’nin verdiğini” öne sürdü.

“HDP milletvekillerinin hapsedilmesiyle, belediyelere kayyum atanmasıyla çok yanlış yapılıyor. Bunun partinin oy potansiyelini artırmak için yapılması, ülkeye büyük zarar veriyor” diyen Şener, “Bugün Türkiye’de kimin hain olduğuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karar veriyor. Ona eleştiri getiren insanların can güvenliği bile kalmadı” ifadesini kullandı.

BirGün gazetesinden Meltem Yılmaz’ın sorularını yanıtlayan Abdüllatif Şener’in açıklamaları şöyle:

“AKP’DE FETÖ’YE BULAŞMAYAN BİR BENİM”
FETÖ konusunda şunu rahatlıkla söyleyebilirim: AKP’de FETÖ’ye bulaşmayan benden başka kimse yoktu. Hepsi bulaşmıştır. Ama şu anda, her şeyi FETÖ’ye bağlayan atmosfer, doğruları yakalama arayışından kaynaklanmıyor. Her şeyi oraya havale etmenin birilerinin işine gelişinden kaynaklanıyor.

Her şey FETÖ’ye mal ediliyor, bütün ekranlar ve gazeteler FETÖ aleyhtarı yayın ve beyanlarla dolu ve karşı tarafın cevap hakkı da yok. Karşıt bir şey duyamayız zaten, bir kişi “bu böyle değil” dese, direk FETÖ’den içeri alınır.

Kaynak:yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ecevit'in Milliyetçiliğini Eleştiren Erdoğan'a, Kılıçdaroğlu'ndan Cevap .. SİYASETTE BUNU DA GÖRDÜK.!!!!!CANLI YAYINDA KENDİNİ PEYGAMBERE BENZETTİ!!!! KULAK VER EY ÜLKEM BU NİNEME NİNEM İÇİN BİN ALKIŞ BİN BEĞENİ AZDIR İŞTE CUMHURİYET KADINIMIZ BUDUR! Aile Bakanı Fatma Betül Sayan'ın Hollanda polisi tarafından alıkonduğu, ve ülkeyi terketmesinin istendiği anların videosu