Ana Sayfa
17 Kasım 2017 ( 3721 izlenme )
Reklamlar

AKP'Lİ VEKİL KONUŞTU... AKP KARIŞTI!..

ARSLAN: KABİNE DEĞİŞEBİLİR, AKP YÖNETİMİ DEĞİŞEBİLİR

HAKAN: BEŞ BELEDİYE BAŞKANI DAHA GİDEBİLİR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın çalışma ekibinde en uzun süre kalan isimlerden biri olan AKP Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, partideki değişimin süreceğini söyledi.

Hürriyet Gazetesi yazarı Deniz Zeyrek'in dünkü köşesinde aktardıklarına göre; geçmişte partilerin en büyük zaafının ‘yozlaşma' ve ‘hantallaşma' olduğunu söyleyen Arslan,  bu durumun AKP'yi esir almasının  istenmediğini ifade etti. 

Arslan; 

“KABİNE DE DEĞİŞEBİLİR”

"Partinin üst düzey karar alma mekanizmalarında bir kan değişimine gidilmesi muhtemeldir; MYK ve MKYK'da değişiklikler olabilir. Bu değişikliğin öncesinde veya sonrasında, tekrar bir kabine değişikliği de olabilir” dedi.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da İstanbul'da AKP'li 5 belediye başkanının istifa edeceğini öne sürdü. 

“HERKESİN DİLİNDE BEŞ BELEDİYE…”

Hakan dünkü köşesinde “Hangi mahfile dalsam, hangi nargileciye gitsem, hangi yerel particiyle konuşsam… Hepsinin dilinde aynı iddia. Diyorlar ki: ‘Üsküdar, Esenyurt, Beykoz, Eyüpsultan, Küçükçekmece.' Belediye başkanları gidiciymiş. Birbirinden farklı o kadar ayrı kaynaktan duydum ki bunu… Yazmadan edemedim” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KANSER DİYE BİR ŞEY YOK B17 VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ VAR AKP ÇÖKTÜ!.. AKP Gençlik Kolları Konferansı'nda AKILALMAZ TEHDİT! ARŞİV AFFETMİYOR İŞTE BU VİDEO DEVLET BAHÇELİ 'NİN CANINI SIKACAK Muharrem İnce 10 Dakikada Herkesi Kitledi !!! Kimse Ağzını Açamadı