Andrea Bocelli Ve Oğlunun Düetini Dinleyenlerin Tüyleri Diken Diken Oluyor

4273 izlenme31 Ocak 2019
Reklamlar

İtalyan şarkıcı Andrea Bocelli müzik kariyerine 1982’de başladı ve o tarihten beri fırtına gibi esmeye devam ediyor. 30 yıldan fazla olan kariyeri boyunca insanlar onun için dünyanın en güçlü sesine sahip olduğunu söylediler.

Geçtiğimiz yıllarda ise kariyerine sesini çok beğendiği oğlu Matteo ile beraber şarkı söyleyerek devam etti.


Matteo Bocelli, Andrea’nın ilk evliliğinden olan iki oğlundan biri. Matteo, babasının adımları takip etmeyi seçti. Bugün ikisi birlikte şarkı söyleyip dünyayı büyülemeye devam ediyorlar.


Baba ve oğul geçtiğimiz günlerde ABD’deki televizyon programı Dancing With The Stars’a çıktı. Gerçekleştirdikleri duygusal düetle herkesi mest etmeyi başardılar.

Andrea ve Matteo Bocelli, Fall On Me ismindeki parçayı seslendirdi. İkisi de aynı anda piyano çalıp aynı anda şarkı söyledi.

Bazıları Matteo’nun sesini babası Andrea’ya benzetiyorlar. Baba ve oğlun sesi birlikte harika bir harmoni oluşturuyor.

Baba ve oğlun nefes kesen düetini hemen dinleyin:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

-40 Derece Soğukta 4 Yıl Boyunca Bağlı Bırakıldı – Kurtarıcılarına Böyle Teşekkür Etti Fatma Girik'in, Ayşen Gruda'nın Vefatı Üzerine Yaptığı Açıklama, Sosyal Medyada Gündem Oldu Her Gün Evden Kaçan Köpeğin Kaçıp Nereye Gittiğini Görünce Gözyaşlarını Tutamadı Ekrem İmamoğlu'nun Oğlundan Mükemmel Yanıt: Bu Yüzden Liderimsin

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Babasının oğlu Ali Sunal’dan Ayşen Gruda’ya milyonları duygulandıran mesaj