Atatürk'e hakaretin ardından şimdi de İzmir Marşı'na küfür ettiler!!!! Duyarsız kalma paylaş ne mal olduklarını görsünler...

1395 izlenme 16 Mayıs 2017
Reklamlar
Şafak Sezer'in sinema filmlerinde rol verdiği ve 'Ganyotçu' karakteriyle tanınan Ebubekir Öztürk'ün İzmir Marşı'na ağır küfürler ettiği videosu izleyenleri şoke etti. Arkadaşlarıyla bir otomobilin içinde İzmir Marşı'na küfreden Öztürk'ün görüntüleri, izleyenlerin büyük tepkisini çekti.

Cumhurbaşkanlığı Sistemi için yapılan referandum öncesinde kayda alındığı anlaşılan videoda Ebubekir Öztürk ve arkadaşlarının, "İzmir'in dağlarının …… koyayım. Yaşa Recep Tayyip Erdoğan yaşa. Adın yazılacak referanduma" diye bağırdıkları görülüyor. İşte Ebubekir ve yanındaki şahısların o videosu..

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan yüzünden CNN’den kovulan Nevşin Mengü yeni programını yayınladı HAHAHA ALLAH AŞKINA BU NE ! HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU VALLA :D Yılmaz Özdil Konuştu... İZLEYENLER GÜLMEKTEN KIRILDI!.. İzleyenlerin tüylerini diken diken eden Cumhuriyet Bayramı klibi !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DUBLE YOL HİLESİNİ GÖSTEREN VATANDAŞ SOSYAL MEDYADA BÜYÜK YANKI UYANDIRDI..
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/5/1/ataturk-e-hakaretin-ardindan-simdi-de-izmir-marsi-na-kufur-ettiler-duyarsiz-kalma-paylas-ne-mal-olduklarini-gorsunler/index.html#fb