ATATÜRK için canlı yayını terk etti !! İzleyiciler Şoke Oldu

30328 izlenme23 Ekim 2017
Reklamlar

Habertürk'te Ece Üner'in sunduğu Enine Boyuna programına katılan Emekli TümamiralSemih ÇetinAtatürk ile ilgili eleştirilere tepki göstererek canlı yayını terk etti.

"BENİM KALDIRABİLECEĞİM BİR ŞEY DEĞİL"

Atatürk'ün bütün Türk milletinin desteğini alarak Cumhuriyet'i kurduğunu hatırlatan Semih Çetin, canlı yayını terk etmeden önce şunları söyledi:

"Mustafa Kemal Atatürk'ü 30 Ağustos gecesi tartışmaya açmak, onu birtakım vasıflarıyla eleştirmek benim şahsen kaldırabileceğim bir şey değil. Ben bunu kabullenemiyorum. Herkes istediği kadar konuşabilir. Bundan sonra da herhalde program bu minvalde devam edecek. Davetiniz için çok teşekkür ediyorum. 30 Ağustos'un da milletimiz için hayırlıuğurlu olmasını diliyorum. Bütün milletimizin bayramını kutluyorum ve müsaade ederseniz ayrılıyorum."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SİYASETTE BUNU DA GÖRDÜK.!!!!!CANLI YAYINDA KENDİNİ PEYGAMBERE BENZETTİ!!!! BEN GİDERSEM DEVLET YIKILIR SÖZÜNE CEVAP :) HARİKA YAKALAMIŞLAR :) SON DAKIKA ŞANLIURFA'DA PATLAMA ÖLÜ VE YARALILAR VAR! OLAY YERINDEN ILK GORUNTULER!! KILIÇDAROĞLU TEK CÜMLE SÖYLEDİ... BİLAL DUMAN!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
KILIÇDAROĞLU Adalet Yürüyüşünün 10. Günün de gündem olan basın açıklaması yaptı !