Reklamlar

Atatürk tişörtlerine kızan o okul müdürü daha çok çıldıracak...

10 Kasım Atatürk'ü Anma Programına tören kıyafetleri ile gelen Bahçelievler Anadolu Lisesi öğrencilerine fırça atıp derse almayan okul müdürü Hasan Aydın Bahçelievler CHP Gençlik Kolları tarafından protesto edildi.
10 Kasım'da okula Atatürklü tişört giyip gelen öğrencileri derse almayan Bahçelievler Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Aydın CHP Gençlik Kolları tarafından Haznedar Meydanı'nda protesto edildi. CHP'li gençler protestoya Atatürk tişörtleri ile katıldı. Meydan da toplanan gençler sık sık ''Mustafa Kemal'in askerleriyiz. Türkiye laiktir laik kalacak sloganları'' attı.

Bahçelievler CHP Gençlik Kolları Başkanı Berkan Erdoğan, Bahçelievler Anadolu Lisesi'nde gerçekleştirecekleri protostoyu neden Haznedar Meydanı'ndan yaptıklarını "Bahçelievler Anadolu Lisesi'nde 10 Kasım Töreni için okula Atatürk tişörtleri ile gelen öğrencileri sınıfa almaması ve bunun üzerinde Atatürk ile ilgili çeşitli söylemlerde bulunması üzerine protesto eylemi gerçekleştiriyoruz. Biz bu eylemi esasen bugün okulun önünde yapmayı planlıyorduk. Yalnız oradaki iç ahengi bozmamak, okuldaki öğrenciler arasında ikilik yaratmamak ve okulu politize etmeme adına basın açıklamamızı Haznedar Meydanı'nda gerçekleştiriyoruz." diyerek açıkladı.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Uğur Dündar isyan etti ! PAYLAŞ