Ana Sayfa
18 Mart 2019 ( 3195 izlenme )
Reklamlar

ATHENA GÖKHAN SÜLEYMAN SOYLU’NUN O HAREKETİNE İSYAN ETTİ:

Gökhan Özoğuz, içişleri bakanına yönelik eleştirilerini CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun, Bakan Soylu’nun Üsküdar’daki konuşmasını paylaştığı tweeti alıntılayarak yazdı.


Erdoğdu’nun paylaştığı videoda Bakan Soylu şöyle konuşuyor: “Seçimlerden hemen sonra eğer hükümetimiz zafiyete uğrarsa doğu ve güneydoğuda valileri, kaymakamları sokağa çıkarmazlar. Bu sözleşmeyi yapan Saadet Partisi’nin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’dur, İYİ Parti’nin Genel Başkanı Meral Akşener’dir, FETÖ’dür, PKK’dır, HDP’nin sözde vekilleridir.”

Soylu söz konusu videoda, Saadet Partisi ile ilgili sözlerini eleştiren bir vatandaşa “24 Haziran’da Saadet Partisi sattı bu milleti, hadi oradan densiz. Karamollaoğlu sattı. Densiz, ne söylüyorsun? Utanmadan bir de milletin içine çıkıyorsunuz” diyor.

Özoğuz ise bu sözleri şöyle yorumladı: “Bu hareketler korkunç ya ! Hangi partiden oluraa olsun ! İşte bu tip insanlardan bu tip davranışlardan insan çok rahatsız oluyor! Ülke yönetimi bu tip tiynetten uzak olmalı.”


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

96 yaşındaki Köy Enstitülü emekli öğretmen AKP’yi eleştiren karikatür paylaştı başına bunlar geldi İkizler Dünyaya Geldikten Hemen Sonra Doktor Donup Kaldı – Anne İkizlerine Bakınca Nedenini Anladı Ozan Arif’in MHP’li Semih Yalçın’a cevabı ağır oldu: Seni viski şişesine oturtur ve o koca şeyini… Böyle Kare Dalgalar Görürseniz Acilen Oradan Uzaklaşın Ve İnsanları Da Uyarın