Reklamlar

Ayakkabılarını Çıkarıyor Diye Kreş Çalışanı Küçük Kızın Bileğini Koli Bandıyla Bantladı – Anne Müdüre Şikayet Edince İki Kişi İşten Atıldı

Doğru kreşi seçmek kolay değil. Kreş seçiminde en çok dikkat edilenler, kreşte verilen eğitim ve eğitim veren kişilerdir. Bu nedenle kreş seçerken derin bir araştırma yapmanız gerekir.

Kreş ücretleri bazen pahalı olabilse de anne ve baba çalışıyorsa ve çocuğa bakacak bir büyük yoksa, en iyi seçim çocuğu kreşe bırakmaktır.

Bir anne, çocuğu için en uygun kreşi bulduğunu düşünüyordu. Uzun bir süre boyunca da fikri değişmedi. Ancak bir gün kızını okuldan aldıktan sonra gördükleri karşısında inanılmaz sinirlendi.

Çocuklarımızı kreşe bıraktığımızda, onlara bir anne ve bir baba edasıyla yaklaşıldığını düşünmek isteriz. Kreş çalışanlarının görevi çocuklara hem bir şeyler öğretmek hem de mutsuz olduklarında onları mutlu etmek için doğru yolu izlemektir.

Jessica Hayes ismindeki anne yine bir gün kızını kreşten aldıktan sonra bileğinde bant izleri gördü.

Koli bandıyla bantlamışlar
Küçük kızın bileğine koli bandı öyle sıkı sarılmış ki kızın bileğinde morluk oluşmuş.

Şaşkına dönen anne hemen Facebook’ta kızının bileğinin fotoğraflarını paylaştı. İnsanlar, yaptıkları yorumlarla ne kadar sinirli olduklarını gösterdiler.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hayatını Kaybeden Ayşen Gruda'nın Vasiyeti Ortaya Çıktı