Bergüzar Korel isyan etti...Susmayın artık! Susmayın...Sizlerden destek bekliyor mutlaka izleyip,paylaşalım!

4003 izlenme27 Ocak 2019
Reklamlar

Bergüzar Korel'den Anlamlı Paylaşım: “Anneler babalar; "ÇOCUKLAR SUSMAMALI!” 
Bravo meleğimize 👏👏

Çok uzun zamandır sosyal medyada iş dışında paylaşım yapmıyorum, duygularımı ve düşüncelerimi burada paylaşmıyorum, hesabımı benim kontrolümde sosyal medya ekibim yönetiyor. Ancak yaşadığımız bu iğrenç bu korkunç olayla ilgili bir anne bir insan olarak artık daha fazla sessiz kalamıyorum. Böyle bir olayı tartışmak, konuşmak, üzerine yorum yapmak dahi çok korkunç. 
LÜTFEN çocuklarınıza kimsenin onlara dokunamayacağını, böyle bir durum yaşandığında ses çıkarmaları ve derhal size söylemeleri gerektiğini, bunun bir ayıp değil, onların utanacağı bir durum değil; karşı tarafın suçu, rezilliği, iğrençliği olduğunu ve karşılığında cezalandırılmaları gerektiğini öğretin. Korkmamaları ve yaşadıklarını dile getirdiklerinde her zaman onların yanlarında olacaklarını,korunacaklarını anlatın!!!Çocuk susar demeyin, çocuğunuza susmayı değil sesini çıkarmayı öğretin,çocuk susmaz, susmamalı!

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erkek Arkadaşı Kusurlarından Dolayı Sürekli Eleştiriyordu – Yazdığıyla Ona Hayatının Dersini Verdi Annesi Meme Kanserine Yakalandıktan Sonra Meme Kanserine Savaş Açtı – Geliştirdiği Ürünle Milyonlarca Kadının Hayatını Kurtaracak Kim Milyoner Olmak İster'de "Atatürk" Sorusunda Ne Yapacağını Bilemedi Sosyal Medyada Gündem Oldu Bu ilkel kabile kadınlarının Hamile kalmak için öyle bir yöntemleri var ki

Bakmadan Geçme!

KAPAT
‘Tüm Kanser Türlerini Yok Eden İlacı Bulundu’