Ana Sayfa
16 Kasım 2017 ( 15645 izlenme )
Reklamlar

BU ÇAĞRIYI GEREKEN YERLERE ULAŞTIRALIM ARKADAŞLAR !

1950'li yıllarda Japonya'da COCA COLA fabrikası açmak için pazar araştırması yapan Amerikalılar gece bir mahallede her kapının önüne bir kasa COLA eşantiyon olarak koyarlar. Ertesi gün JAPON halkının tepkisinin ne olduğuna bakmak için kasaları kontrol ederler. 
Tek şişeye el sürülmemiştir.
ONURLU JAPON MİLLETİ ülkesine atom bombası atan EMPERYALİST AMERİKA'nın ürününe tepkilidir.

Böyle bir deneyin ülkemizde yapıldığını var sayın. NE OLUR?SIRBİSTAN KASAPLARINDAN İTHAL EDİLEN İÇİNE KATLEDİLEN 500 BİN BOSNALI, KARDEŞLERİMİZİN KANI KARIŞMIŞ 6 BİN TON ET AFİYET OLSUN.
Bizde Tayyip coca cola fabrikasını elleriyle açar....Elleriyle sırp eti anlaşması imzalar....Öte yandan ucuz et şu iki markette çabucak tükenir...Vatandaş hani bana ...Hani bana der...Fakıbaba kasaplarımızı zor durumda bırakmak istemeyiz der....Zor durumda olan kendileridir aslında ...kuyruğu hala dik tutarlar...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bülent Arınç'tan ERDOĞAN'A AĞIR GÖNDERME... Gezi parkı eylemcilerine, ''VATAN HAİNİ'' diyen Mahmutpaşa, Doğubank ve Mısır Çarşısı esnafına 500 Polis, kaçakçılık yüzünden baskın düzenledi. Dün gece Uğur DÜNDAR halk arenasına yaptığı bu konuşma ile damga vurdu! Paylaşalım lütfen! SADECE 20 SANİYE ! AMA İZLENME REKORLARI KIRIYOR !