Ana Sayfa
17 Ekim 2017 ( 3246 izlenme )
Reklamlar

BU SEFER AÇIKLAMA KÜÇÜKKAYA'DAN : AKP'Lİ BAKANA RESTİ ÇEKTİ: HABERİMİN ARKASINDAYIM!..

KÜÇÜKKAYA AKP'Lİ BAKANA RESTİ ÇEKTİ: HABERİMİN ARKASINDAYIM!..

KÜÇÜKKAYA: HABER DOĞRU ANCAK ÖZEL HAYATA GİRMEMELİYDİM

Gazeteci İsmail Küçükkaya, kabinedeki bir bakanın eşinin telefonundan ByLock çıktığını ve durumu öğrenen bakanın da eşinden boşandığını iddia etmişti.

Gündeme bomba gibi düşen iddianın ardından herkes o bakanın kim olduğunu merak etmiş ve açıklamalar üst üste gelmişti. 

HABER DOĞRU ANCAK ÖZEL HAYATA GİRMEMELİYDİM

Küçükkaya bugün o haber için "Haberimin tabi ki de arkasındayım. Sadece boşanma kararı kısmına girmemeliydim. Bu konu özel hayat olduğu için Sayın Fatma Betül Sayan Kaya'dan özür dilerim" dedi.

HABER DOĞRU ANCAK BOŞANMA İŞİNİ SÖYLEMEMELİYDİM

Küçükkaya bugün de konuyla ilgili bir açıklama yaparak, ‘Ben asla hiç bir kadını, hiç bir anneyi üzmek, rencide etmek istemem. Haberimin tabi ki de arkasındayım, takipçisiyim. Benim yaptığım haber devletin FETÖ’yle yaptığı mücadeleye destek niteliğindeydi. Ancak dünkü konuşmam sırasında boşanma kararı bölümüne girmemeliydim. Bu konuda Sayın Fatma Betül Sayan Kaya’dan özür dilerim” dedi.

BAKAN KAYA'DAN AÇIKLAMA

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya dün söz konusu iddialar sonrası açıklama yapmıştı.

İlgili haberlere adının karıştırıldığını belirten Bakan Kaya, ‘Bazı basın organlarında eşim ve şahsım hakkında yer alan iddialar tamamen gerçek dışıdır. İftiralara karşı gerekli hukuki işlemi başlatıyorum' diye konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Atatürk'e Dinsiz Diyen Münafıklara TOKAT GİBİ CEVAP Haluk Bilginer'den Paylaşım Rekorları Kıran Yazı Taksim'de Sarhoş Olup Bayılan Kadını Omuzlayıp İnşaata Götürdü.. Sinan Meydan'dan 1 gecede cahil kaldık diyenlere kapak gibi cevap !