Reklamlar

Çorum’da iğrenç olay! Kangal köpeğine tecavüz ederken yakalandı

Hayvana şiddet ve tacize hayır! Çorum'da bir şahıs kangal köpeğine tecavüz ederken köylülerce görüntülendi. İğrenç olayın açığa çıkmasının ardından hayvan derneklerine suç duyurusu çağrısı yapıldı.
Hayvana şiddet ve tacizin boyutu akıllara durgunluk veriyor! Hayvan severler ve yaşam savunucuları bu konuda amansız bir mücadele içine girse de ülkemizde hayvana şiddetin ve tecavüzün önü ne yazık ki kesilemiyor.
Bunun son örneğini hayvanlara yönelik farkındalık haberciliği yapan ajanimo.com sitesi ortaya çıkardı.

Çorum'un Sungurlu ilçesi İkizli Köyü'nde isminin K.K olduğu ileri sürülen bir şahıs, kangal cinsi köpeğine tecavüz ederken diğer köylülerce cep telefonuyla görüntülendi.
Köylüler, söz konusu şahsın eşi köyden ayrıldığında sürekli iğrenç eylemini gerçekleştirdiğini ancak kendisinden korktukları için müdahalede bulunamadıklarını kaydettiler. Tecavüzcü şahsın eylemine karşı nasıl bir mücadele sergileyeceklerini bilmeyen köylüler görüntüleri kamuoyu ile paylaşma kararı aldıklarını, iğrenç fotoğrafları hayvan hakları savunucuları ile paylaşmak suretiyle farkındalık yaratmayı amaçladıklarını belirtti.

Fotoğraflar iğrençliğin boyutunu gözler önüne sererken, yayıncılık ilkelerimiz gereğince görüntüleri buzlamak suretiyle paylaşıyoruz.
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yılmaz Özdil Binali Yıldırım'ı kendine has uslübuyla sert eleştirdi...Mutlaka okuyun!