Ana Sayfa
31 Ekim 2017 ( 5134 izlenme )
Reklamlar

Devamını Oku...

Diyarbakır emniyet müdürlüğüne atanmış olan Gaffar Okan şehre ilk geldiğinde polisler kendini tanımazken teftişe çıkar.

Bir çorbacıya girer ve çorbasını sipariş edip içmeye başlar.

Bu sırada 2 polis çorbalarını bitirip masadan kalkar ancak çorbacıya ücreti ödemez. Çorbacı ücreti isteyince polisler masadaki tabakları yere fırlatır ve para ödemeden giderler.

Gaffar Okkan gördükleri üzerine sinirden deliye döner, çorbacıya gidip kalkan polislerin parasını öder ve telsizi açar, o kendiyle bağdaşmış sözü söyler “Ben yeni emniyet müdürünüz Gaffar Okkan, Diyarbakır Halkına eziyet edeni yakarım.”

Gaffar Okkan göreve başladıktan sonra Diyarbakır’da yaşlılara ücretsiz hizmet veren taksiler ayarlar, Diyarbakırspor’un altyapısını geliştirir ve kısa sürede Diyarbakır’da halkın sevgilisi olur. Şehirde terör azalmış, analar ağlamıyor, halk polise güveniyor…

Bu ülkede her güzel şeyin bir sonu vardır ya Gaffar Okkan’ada aynısı oluyor faili meçhul bir cinayetle kahpece katlediliyor.

Arkasından tüm Diyarbakır ve Türk halkı gözyaşı döküyor…

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmet Ali Erbil'in televizyon ekranlarından uzaklaştırılmasına neden olan konuşması? Hangimiz MÜSLÜMAN? HAHAHA HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU ! KİMİN AKLINA GELDİYSE ALLAH DA ONU GÜLDÜRSÜN :D AKP'li vekil dayanamadı, AKP-FETÖ ilişkisini mecliste anlattı Son Dakika: Ankara’da hareketli dakikalar! Deniz Baykal'ın kaldığı hastanede