Dün Akşam Vatanım Sensin'de Haluk Levent Rüzgarı Esti !

940 izlenme21 Nisan 2017
Reklamlar

Dün Akşam Vatanım Sensin'de Haluk Levent Rüzgarı Esti !


Cevdet'in planı sonrası, silahların Ali Fuat Paşa'ya gönderilmesi kararlaştırılır. Alaşehir'e yollanacak yardım sandıklarının içine gizlenerek, Yunan Ordusu tarafından sevkiyatı sağlanır. Bu plan için gözünü kırpmadan çalışan Azize ve vatanseverler, silahları sandıklara yerleştirirler. Yunan Kumandan Vasili'nin emriyle sandıklar, Teğmen Leon tarafından kontrol edilir. Leon, Hilal'e olan sevdasından görevi ile kalbi arasında kalır ve silahların sandıkların içinde olduğunu söylemez.

Afyon'da Ali Fuat Paşa'ya ulaşan silahlar, Yunan Ordusu tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılanır. Bu işin sorumlularının kimler olduğu araştırılır. Cevdet ise Azize'yi sorguladığı sırada silahların sandıklara yerleştirilmesinde Azize'nin suçlu olmadığını söyler. Azize, duyduklarına inanamaz. Cevdet, Yunan Ordusu içindeki vazifesini açıklayacak mı? Azize, Cevdet'in gerçek kimliğini öğrenebilecek mi?

Bunlar da İlginizi Çekebilir

#TRT Arşiv'de Atatürk'ün imama bira ikram ettiği gün!!!!! BU TEYZEMİZİ HERKES İYİ DİNLESİN! İŞTE TÜRK KADINI... Trabzonspor Taraftarlarından YAŞA MUSTAFA KEMAL… Bir efsane.. Esra Elönü duyda inanma

Bakmadan Geçme!

KAPAT
KİŞİ SAYISI YALAN DİYEN MELİH GÖKÇEK'E GELSİN BU VİDEO !