Dün Akşam Vatanım Sensin'de Haluk Levent Rüzgarı Esti !

929 izlenme 21 Nisan 2017
Reklamlar

Dün Akşam Vatanım Sensin'de Haluk Levent Rüzgarı Esti !


Cevdet'in planı sonrası, silahların Ali Fuat Paşa'ya gönderilmesi kararlaştırılır. Alaşehir'e yollanacak yardım sandıklarının içine gizlenerek, Yunan Ordusu tarafından sevkiyatı sağlanır. Bu plan için gözünü kırpmadan çalışan Azize ve vatanseverler, silahları sandıklara yerleştirirler. Yunan Kumandan Vasili'nin emriyle sandıklar, Teğmen Leon tarafından kontrol edilir. Leon, Hilal'e olan sevdasından görevi ile kalbi arasında kalır ve silahların sandıkların içinde olduğunu söylemez.

Afyon'da Ali Fuat Paşa'ya ulaşan silahlar, Yunan Ordusu tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılanır. Bu işin sorumlularının kimler olduğu araştırılır. Cevdet ise Azize'yi sorguladığı sırada silahların sandıklara yerleştirilmesinde Azize'nin suçlu olmadığını söyler. Azize, duyduklarına inanamaz. Cevdet, Yunan Ordusu içindeki vazifesini açıklayacak mı? Azize, Cevdet'in gerçek kimliğini öğrenebilecek mi?

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın Zarrab Hakkında Dedikleri şaşıracaksınız...bu kadar da olmaz dediğimiz o açıklama paylaş.. Nihat HATİPOĞLU Neden mi YÖK üyeliğine atandı ? Alın size cevabı... Kılıçdaroğlu: ''Eyy Erdoğan, korkak değilsen, ödlek değilsen, cesaretin varsa; senin havuz medyanda çık karşıma." FLAŞ HABER ! BİM ve A101 marketlerinin gerçek sahipleri kim !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Malatyalı Eli Öpülesi Or*pu Kezban
http://cdn00.vidyomani.com/c/7/4/3/dun-aksam-vatanim-sensin-de-haluk-levent-ruzgari-esti-4/index.html#fb