Dün Akşam Vatanım Sensin'de Haluk Levent Rüzgarı Esti !

943 izlenme21 Nisan 2017
Reklamlar

Dün Akşam Vatanım Sensin'de Haluk Levent Rüzgarı Esti !


Cevdet'in planı sonrası, silahların Ali Fuat Paşa'ya gönderilmesi kararlaştırılır. Alaşehir'e yollanacak yardım sandıklarının içine gizlenerek, Yunan Ordusu tarafından sevkiyatı sağlanır. Bu plan için gözünü kırpmadan çalışan Azize ve vatanseverler, silahları sandıklara yerleştirirler. Yunan Kumandan Vasili'nin emriyle sandıklar, Teğmen Leon tarafından kontrol edilir. Leon, Hilal'e olan sevdasından görevi ile kalbi arasında kalır ve silahların sandıkların içinde olduğunu söylemez.

Afyon'da Ali Fuat Paşa'ya ulaşan silahlar, Yunan Ordusu tarafından büyük bir şaşkınlıkla karşılanır. Bu işin sorumlularının kimler olduğu araştırılır. Cevdet ise Azize'yi sorguladığı sırada silahların sandıklara yerleştirilmesinde Azize'nin suçlu olmadığını söyler. Azize, duyduklarına inanamaz. Cevdet, Yunan Ordusu içindeki vazifesini açıklayacak mı? Azize, Cevdet'in gerçek kimliğini öğrenebilecek mi?

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cübbeli Ahmet'ten akepe'ye ağır sözler: !!! Adana Çektiği 29 Ekim Kısa Filmi ile Sosyal Medyayı Salladı... İşkenceyi kendileri için bir yol seçenlere.. HAHAHAHAHA GÜLMEKTEN YARILDIM YAAA !!! :))))))

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YILMAZ ÖZDİL ANITKABİR'DE NELER DÖNDÜĞÜNÜ YAZDI ! PAYLAŞALIM !