Ana Sayfa
11 Ekim 2017 ( 148 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan, Belediye başkanlarını uyardı: Lüks yaşamdan uzak durun

CUMHURBAŞKANI Erdoğan, önceki gün yapılan ‘Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’nın basına kapalı bölümünde başkanlara, 2019 seçimleri öncesinde önemli mesajlar verdi. 2019 yılında yapılacak yerel seçimlere yönelik çalışmaların başlangıcı niteliği taşıyan toplantıda belediyelerle ilgili genel bir değerlendirme yapıldı. Toplantıda AK Partili 884 belediyenin yaptığı harcamalar, yatırımlar, projeler ile bu belediyelerin performansları ve izleyecekleri stratejiler ele alındı. Belediyelerin beklentileri, belediye başkanlarının 2019’a gidilen süreçte vatandaşla ilişkileri müzakere edildi. Erdoğan, toplantıda başkanlara parti hassasiyetleri ve kamuoyu algısı konusunda da talimatlar verdi.


ÇOK PAHALI OLMASIN

Belediye başkanlarının kullandığı lüks araçlar konusunda da uyarıda bulunan Erdoğan, “Lüks araçlara binmeyin, lüks yaşamayın. Makam araçlarınız çok lüks ve pahalı olmasın, mütevazi olun. Belediye paralarını gerekli yerlere harcayın” talimatı verdi. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. Ali Koç’tan Hükümete önemli vurgu !PAYLAŞ Günün Yazısı...Mutlaka okuyun!!! BU GÖNDERİYİ LÜTFEN ELDEN ELE YAYALIM Bakanlık Açıkladı… İşte At,Eşek ve Domuz Eti Yediren Firmalar…