Ana Sayfa
11 Ekim 2017 ( 124 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan, Belediye başkanlarını uyardı: Lüks yaşamdan uzak durun

CUMHURBAŞKANI Erdoğan, önceki gün yapılan ‘Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’nın basına kapalı bölümünde başkanlara, 2019 seçimleri öncesinde önemli mesajlar verdi. 2019 yılında yapılacak yerel seçimlere yönelik çalışmaların başlangıcı niteliği taşıyan toplantıda belediyelerle ilgili genel bir değerlendirme yapıldı. Toplantıda AK Partili 884 belediyenin yaptığı harcamalar, yatırımlar, projeler ile bu belediyelerin performansları ve izleyecekleri stratejiler ele alındı. Belediyelerin beklentileri, belediye başkanlarının 2019’a gidilen süreçte vatandaşla ilişkileri müzakere edildi. Erdoğan, toplantıda başkanlara parti hassasiyetleri ve kamuoyu algısı konusunda da talimatlar verdi.


ÇOK PAHALI OLMASIN

Belediye başkanlarının kullandığı lüks araçlar konusunda da uyarıda bulunan Erdoğan, “Lüks araçlara binmeyin, lüks yaşamayın. Makam araçlarınız çok lüks ve pahalı olmasın, mütevazi olun. Belediye paralarını gerekli yerlere harcayın” talimatı verdi. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI GELDİ ! MUHTEŞEM ! Kahramanlar Can Verir Yurdu Yaşatmak İçin... 102 yıl önce bir millet Çanakkale'de #HAYIR dedi ve tarih değişti.. Kılıçdaroğlu “evet” çadırına girdi...Bakın neler oldu...