Ana Sayfa
11 Ekim 2017 ( 132 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan, Belediye başkanlarını uyardı: Lüks yaşamdan uzak durun

CUMHURBAŞKANI Erdoğan, önceki gün yapılan ‘Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’nın basına kapalı bölümünde başkanlara, 2019 seçimleri öncesinde önemli mesajlar verdi. 2019 yılında yapılacak yerel seçimlere yönelik çalışmaların başlangıcı niteliği taşıyan toplantıda belediyelerle ilgili genel bir değerlendirme yapıldı. Toplantıda AK Partili 884 belediyenin yaptığı harcamalar, yatırımlar, projeler ile bu belediyelerin performansları ve izleyecekleri stratejiler ele alındı. Belediyelerin beklentileri, belediye başkanlarının 2019’a gidilen süreçte vatandaşla ilişkileri müzakere edildi. Erdoğan, toplantıda başkanlara parti hassasiyetleri ve kamuoyu algısı konusunda da talimatlar verdi.


ÇOK PAHALI OLMASIN

Belediye başkanlarının kullandığı lüks araçlar konusunda da uyarıda bulunan Erdoğan, “Lüks araçlara binmeyin, lüks yaşamayın. Makam araçlarınız çok lüks ve pahalı olmasın, mütevazi olun. Belediye paralarını gerekli yerlere harcayın” talimatı verdi. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Senin Elleriinden Öperim Ben ! Benin Canım ''Cumhuriyet Öğretmenim. 2023 'e kadar neler olacak Türkiye'nin Yeni haritası Birileri Rahatsız olacak ama!!!! BU VİDEO FACEBOOKTA PAYLAŞIM REKORU KIRIYOR! 1 KEZ İZLEYİN Dünya Bu Tüyler Ürperten Görüntüleri Konuşuyor.