Ana Sayfa
19 Ekim 2017 ( 4539 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan’dan İsmail Küçükkaya’ya; Terbiyesizce, adice, hayasızca, bedelini ödeyecek!

Erdoğan’dan İsmail Küçükkaya’ya; Terbiyesizce, adice, hayasızca, bedelini ödeyecek!Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Fatma Betül Sayan Kaya hakkında yapılan haber nedeniyle Fox TV spikerini hedef aldı.

Polonya ziyareti dönüşünde uçakta gazetecilere konuşan Erdoğan, Fox TV spikeri İsmail Küçükkaya hakkında sert sözler kullandı.

Bakan Fatma Betül Sayan Kaya’nın eşinin telefonunda Bylock bulunduğınu söyleyen Küçükkaya, Kaya’nın eşinden boşanacağını söylemişti.

Erdoğan, bu sözlere ilişkin yaptığı açıklamada, “Çok terbiyesizce, ahlaksızca, adice bir iftira. Bayan bakanımız, zaten hukuki hakları saklı kalmak kaydıyla açıklamasını yaptı. Böyle bir şey söz konusu değil. Terbiyeden yoksun olan söyleyeni yazanı, sufle edeni her kimse, bunun hukuki bedelini ödemek durumundadır. Benim bayan bakanıma ahlaksızca adice yakıştırma yapamazsınız. Biri tv’den sufle ediyor, diğeri yazılı haberhaline getiriyor. Ben bakanımıza söyledim, bizzat takip edeceğim dedim. Kendisine de konunun takipçisi olmasını söyledim” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tartışma programları böyle zulüm görmedi...Son derece bilimsel tartışma... İSTİKLAL MARŞI REKLAMI ÖYLE DEĞİL BÖYLE YAPILIR!!! Haluk Levent 18 MART Çanakkale zaferi için söyledi,Sosyal medya sallandı Bir MÜFTÜ ilk kez nikah kıydı Sosyal Medya sallandı.!