Ana Sayfa
20 Ekim 2017 ( 1397 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan, Fox TV spikeri İsmail Küçükkaya hakkında şok sözler söyledi !

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Fatma Betül Sayan Kaya hakkında yapılan haber nedeniyle Fox TV spikerini hedef aldı.


Polonya ziyareti dönüşünde uçakta gazetecilere konuşan Erdoğan, Fox TV spikeri İsmail Küçükkaya hakkında sert sözler kullandı.

Bakan Fatma Betül Sayan Kaya'nın eşinin telefonunda Bylock bulunduğınu söyleyen Küçükkaya, Kaya'nın eşinden boşanacağını söylemişti.

Erdoğan, bu sözlere ilişkin yaptığı açıklamada, "Çok terbiyesizce, ahlaksızca, adice bir iftira. Bayan bakanımız, zaten hukuki hakları saklı kalmak kaydıyla açıklamasını yaptı. Böyle bir şey söz konusu değil. Terbiyeden yoksun olan söyleyeni yazanı, sufle edeni her kimse, bunun hukuki bedelini ödemek durumundadır. Benim bayan bakanıma ahlaksızca adice yakıştırma yapamazsınız. Biri tv’den sufle ediyor, diğeri yazılı haberhaline getiriyor. Ben bakanımıza söyledim, bizzat takip edeceğim dedim. Kendisine de konunun takipçisi olmasını söyledim" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Deniz Baykal'ın Abdullah Gül aday olsun çağrısına net yanıt Chp millet vekili Muharrem İnce 'den geldi !!! Abdullah Gül için ''ikinci bir Ekmeleddin vakası yaşamak istemiyoruz ''dedi GÜLDÜR GÜLDÜR SHOWDAN BÜYÜK VEFA ! HELAL OLSUN SİZE ! Flash Tv Spikeri Hükümete Adeta Meydan Okudu ! Flaş Haber: Ak Parti'li Belediye Başkanı Kadına Taciz'den Gözaltına alındı.!!