Reklamlar

Erdoğan'ın yapamadığını Ümit Yalım TEK BAŞINA YAPTI!..

Çipras korunuyor ama vatan toprakları korunmuyor!..Çipras'ın Heybeliada ziyareti sırasında alınan yoğun güvenlik önlemlerine dikkat çeken Yalım şunları kaydetti;

‘ÇİPRAS’A ÖZEL KORUMA AMA VATAN TOPRAKLARIMIZ KORUNMUYOR’

"Sahil Güvenlik Gemileri, Polis Deniz Botları ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Teknelerinden oluşan filo, Çipras ve teknesi için seyir güvenliği sağladı. Karada da çok sayıda polis görevlendirildi. Çipras'ın korunması için yoğun güvenlik önlemleri alan Tayyip Erdoğan ve Hükümeti, işgal altındaki vatan topraklarının korunması için kılını bile kıpırdatmıyor.

Çipras'ın korunması için bir filo görevlendiren Erdoğan ve Hükümeti, adalarımızın korunması için bir kayık bile görevlendirmiyor. 18 Türk Adası ve 1 Türk Kayalığının Yunanistan'a teslim edildiği açıkça görülüyor."

‘BİR YIL OLDU AMA ERDOĞAN’DAN SES YOK’

Erdoğan'ın 27 Ocak 2018'de, AKP Kocaeli İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada, "Şimdi Kılıçdaroğlu'na sorarsan Lozan'da kazandığımızı söyler. Ondan sonra da adaların faturasını AK Parti'ye kesmeye kalkar. Adaları siz verdiniz, siz. Sizin partinizin başında olanlar (Atatürk ve İnönü'yü kastederek) verdi ve şimdi tarihî dosyaları hazırlatıyorum ve o tarihi dosyaları, Lozan da dâhil olmak üzere bunların önüne de milletime de bunları o belgelerle anlatacağız" şeklindeki sözlerini de hatırlatan Ümit Yalım, sözlerini şöyle tamamladı;

‘ERDOĞAN AKINTIYA KÜREK ÇEKİYOR’

"Erdoğan, bizzat kendisinin Yunan askerine teslim ettiği 18 Türk Adası ve 1 Türk Kayalığını Lozan'a yüklemeye kalktı, Atatürk ve İnönü'ye iftira attı. Ancak, Erdoğan bir yıldır, bir dosya bile çıkaramadı ve iddiasını ispatlayamadı. Erdoğan'ın tarihî dosyaları ve iddiaları boş ve fos çıktı!...Erdoğan, akıntıya karşı kürek çekiyor. Erdoğan, boş yere uğraşmasın. Türk adalarını, Erdoğan'a da Yunanistan'a da yedirmeyiz."

Kaynak: sarizeybekhaber.com.tr
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bu 5 lira sıradan bir 5 lira değil