Ana Sayfa
12 Ekim 2017 ( 5037 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan "Lider poposunu tırabzana dayıyor" dedi Kılıçdaroğlu cevabı verdi...

Erdoğan, Amerikan Başkanı Bill Clinton'ın, dönemin Başbakanı Bülent Ecevit'le yaptığı görüşmedeki tavrına değindi, "Artık el pençe divan duran o eski Türkiye yok!" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Valiler toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Amerikan Başkanı Bill Clinton'ın, dönemin Başbakanı Bülent Ecevit'le yaptığı görüşmedeki tavrına değindi, "Artık el pençe divan duran o eski Türkiye yok!" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Büyükelçisi John Bass'a da sert çıktı, "Koskoca ABD'yi bir büyükelçi yönetiyorsa yazıklar olsun" ifadelerini kullandı.
 Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a Tırabzan Yanıtı :
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Bülent Ecevit ile ilgili sözlerini eleştiren Kılıçdaroğlu, "Erdoğan rahmetli Ecevit ile ilgili sert cümleler kullandı. Milliyetçiliğini sorguladı. Yaşı ve sağlığı istismar edilmemeli, hele hele ölen bir insanın yaşından istismar edilmemeli. Doğru değili olmamalı. Ecevit'in milliyetçiliğini eleştiriyorsan rahmetli Ecevit milliyetçiliği Kıbrıs’ta Beşparmak Dağları’nda yazılı. Afyon tarlalarında yazılı. Erdoğan milliyetçi geçiniyorsun. Ege Yunan adalarına bak. Milliyetçiliğin makam milliyetçiliği, adalara sahip çık. Türkiye’ye ait olan adalarda Yunanistan bayrağı dalgalanıyor. Ecevit'le uğraşma. O hizmet etmiş birisidir. Niye onunla uğraşıyorsun" diye konuştu.
Kaynak Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SON DAKİKA ! FLAŞ HABER LAİKLİK BİTMİŞTİR.PAYLAŞ Vatanim Sensin ilk bölümünde bu sahne ile sosyal medyaya damgayı vurdu!!! FLAŞŞŞŞ YILMAZ ÖZDİL ANA MUHALEFETE AĞZINA GELENİ SÖYLEDİ !!!! DARISI AKP YE BİRİ ÇIKARDA BÖYLE YÜREKLİ ELEŞTİRİ YAPAR MI ? Sinan Çetin bu videoyu sildiriyormuş heryerden :) Deli gibi alkışlayanları da unutmayalım, not alalım :)