Erdoğan Sorusu Muharrem İnce'yi Küplere Bindirdi

15881 izlenme25 Ekim 2018
Reklamlar
24 Haziran erken seçiminde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, konuk olduğu programda kendisine yöneltilen "Erdoğan'a hayran mısınız?" sorusuna sert çıktı.

24 Haziran seçimlerinde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, CNN Türk'te Buket Aydın'ın sunuculuğunu yaptığı '40' programına konuk oldu. Program formatına göre Buket Aydın, Muharrem İnce'ye 40 soru yöneltti. 21'inci soruda İnce'ye "Örnek aldığınız siyasetçi var mı? Erdoğan'a hayran mısınız?" sorusu soruldu.

"GEREKSİZ BİR SORU" DEYİP ÇIKIŞTI

Muharrem İnce soruya "Hiç işim olmaz. Bu da gereksiz bir soru. Olacak iş mi? Benim örnek aldığım devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk" yanıtını verdi.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK DESTEK

Muharrem İnce'yi sevenler, program yayınlandığı esnada #MuharreminceCnnTürkDe etiketiyle çok sayıda destek mesajı paylaştı. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şehit cenazesinde İmam,Atatürk'ü Anınca bakın ne oldu... Dilenci çocuk para istemek için yaklaştığı aracın sürücüsünü görünce göz yaşlarına boğuldu Tek Bir Cümle Ama Binlerce Ansiklopediye BEDEL ! MARS’TA YAŞIYORDUM. KIZIL GEZEGEN HALKI SAVAŞ VE KARBONDİOKSİTTEN ÖTÜRÜ..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
KENAN IŞIK'TAN YENİ HABER VAR... EŞİ BİR BİR GERÇEKLERİ AÇIKLADI...