Erdoğan yüzünden CNN’den kovulan Nevşin Mengü yeni programını yayınladı

44619 izlenme23 Kasım 2017
Reklamlar

Nevşin Mengü’den yeni program

CNN Türk Ana Haber sunuculuğu görevinden ayrılan Nevşin Mengü, DW Türkçe’de ‘Nevşin Mengü ile Bire Bir’ adlı bir program yapacak

CNN Türk ile yollarını ayıran Nevşin Mengü, DW Türkçe’de program yapacak. Her Salı DW Türkçe’de yayınlanacak olan “Nevşin Mengü ile Bire Bir” ile programının ilk konuğu eski diplomat ve milletvekili Onur Öymen oldu.

Nevşin Mengü: Artık her yer ekran

Mengü ilk programının başlangıcında “Soruyu soruyoruz yanıtını alıyoruz, lafı dolandırmak yok, laf kalabalığı yok, soruya alakasız cevap vermek yok: Birebir”dedi. Mengü programına davet ettiği konuklarına gündeme dair sorular soracak.

NE OLMUŞTU ?

Erdoğan – Trump görüşmesi ile ilgili canlı yayında “Girdi çıktı 23 dakika” diyen Nevşin Mengü, yayından çekildi. CNN Türk Ana Haber sunuculuğu görevinden alındığı iddia edilen Nevşin Mengü, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Dönecem yakında görüşürüz” demişti. Öte yandan Sözcü yazarı Uğur Dündar da Twitter’dan yaptığı açıklamayla; spiker Nevşin Mengü’nün CNN Türk’ten istifa ettiğini açıklamıştı. Dündar, resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Değerli haberci Nevşin Mengü sağlam kişiliğine uygun davranışla CNN Türk’ten istifa etti. Böylece meslek siciline onurlu bir sayfa ekledi…” demişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

LEVENT KIRCA'DAN REKOR KIRAN ŞEHİT VİDEOSU-ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKAR Mutlaka izleyin. Bu Videoyu Halâ Bu Zihniyeti Savunanlara Mutlaka İzletin !!! Erdoğan'dan Atatürk'e diktatör göndermesi. ŞOK!.. Mehmet Metiner'den Canlı Yayında TÜRK'e AĞIR HAKARET...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SUUDİ KADINLARININ EN ÖZEL INSTAGRAM POZLARI ! ÜLKE BU GÖRÜNTÜLER SEBEBİYLE AYAĞA KALKTI