ERKAN TAN SINIRI AŞTI CANLI YAYINDA FATİH PORTAKAL'A HAKARET ETTİ !

18720 izlenme23 Ekim 2017
Reklamlar
Yandaş sunucu Erkan Tan saçmaladı: Menemen yiyemiyorsan, mehter ye!
AKP'ye yakınlığı ile ün salan A Haber kanalının yandaş sunucusu Erkan Tan, son günlerde yükselen sebze meyve fiyatları üzerinden ilginç bir çıkış yaptı.

Ne demek istediği anlaşılamayan Tan, canlı yayında, artan sebze-meyve fiyatları eleştirilerini "hükümete arkadan çakma" olarak değerlendirdi ve yurttaşlara domates yiyemiyorlarsa mehter ya da portakal yemelerini tavsiye etti.

Canlı yayınlarda 'mehter vermesiyle' tanınan sunucu Tan, domates fiyatlarının tavan yaptığını ifade eden medya kanallarına ve yurttaşlara ise "Menemen yiyemiyorsan mehter ye! Millet domates pahalı diye menemen yiyemiyormuş. Menemen yiyemiyorsan portakal ye! Domates ve menemen üzerinden hükümete arkadan çakıyorlar. Oğlum, bu hükümet menemenle domatesle yıkılmaz lan! Arkasında millet var, millet. O yüzden yıkılmaz" dedi.

Yandaş sunucu Erkan Tan'ın anlaşılamayan o 'menemen' değerlendirmesi:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MECLİS TV BU KONUŞMAYI YAYINLAYAMADI İNADINA LÜTFEN PAYLAŞALIM İNGİLİZCE KONUŞAMAYAN TAYYİP YOL ÜSTÜ TURİSTLERE ONU BUNU ANLATIYOR :D :D :D '90 yıllık reklam arası sona erdi' mesajı tepki çekmişti! Tülay Babuşcu'dan Atatürk paylaşımı!!! Senin Elleriinden Öperim Ben ! Benin Canım ''Cumhuriyet Öğretmenim.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İlker Başbuğ: 15 Temmuz Askeri Darbe değildir.