ERKAN TAN SINIRI AŞTI CANLI YAYINDA FATİH PORTAKAL'A HAKARET ETTİ !

18670 izlenme 23 Ekim 2017
Reklamlar
Yandaş sunucu Erkan Tan saçmaladı: Menemen yiyemiyorsan, mehter ye!
AKP'ye yakınlığı ile ün salan A Haber kanalının yandaş sunucusu Erkan Tan, son günlerde yükselen sebze meyve fiyatları üzerinden ilginç bir çıkış yaptı.

Ne demek istediği anlaşılamayan Tan, canlı yayında, artan sebze-meyve fiyatları eleştirilerini "hükümete arkadan çakma" olarak değerlendirdi ve yurttaşlara domates yiyemiyorlarsa mehter ya da portakal yemelerini tavsiye etti.

Canlı yayınlarda 'mehter vermesiyle' tanınan sunucu Tan, domates fiyatlarının tavan yaptığını ifade eden medya kanallarına ve yurttaşlara ise "Menemen yiyemiyorsan mehter ye! Millet domates pahalı diye menemen yiyemiyormuş. Menemen yiyemiyorsan portakal ye! Domates ve menemen üzerinden hükümete arkadan çakıyorlar. Oğlum, bu hükümet menemenle domatesle yıkılmaz lan! Arkasında millet var, millet. O yüzden yıkılmaz" dedi.

Yandaş sunucu Erkan Tan'ın anlaşılamayan o 'menemen' değerlendirmesi:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devamını Oku..... EYY TÜRK MİLLETİ ! BU VİDEO SON UYARIDIR ! YA AKLINI BAŞINA ALIRSIN YA DA YOBAZLIĞIN İÇİNDE KAYBOLURSUN ! Fatih PORTAKAL isyan etti... Vatanım Sensin'de Rıza Bey'in Konuşması Tüyleri Diken Diken Etti

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BEN AKP SEÇMENİYİM DEDİ KİMSENİN SÖYLEYEMEDİĞİNİ AÇIKKK AÇIKK SÖYLEDİ HELAL OLSUN !!!
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/1/3/erkan-tan-siniri-asti-canli-yayinda-fatih-portakal-a-hakaret-etti-4/index.html#fb