Ezanla Dalga Geçen Kadın Gündeme Bomba Gibi Düştü

2003 izlenme 27 Ekim 2017
Reklamlar

Kendisini mehdi sanan kadın: Zuhal Kaya kimdir?zuhal kaya kimdir ile ilgili görsel sonucu

Zuhal Kaya sosyal medyaya yüklediği videolarla kötü bir fenomen olarak ün salarken çeşitli kesimlerden kendisine tepkiler gelmeye devam ediyor. Youtube’da yer alan videolarda kendisini mehdi olarak ilan eden Zuhal Kaya farklı siyasi görüşlere mensup kişilere küfür ederken kendi söylediklerine kulak vermeyen kişileri cezalandıracağını ifade ediyor. Peki, sosyal medyanın “Kötü fenomeni” Zuhal kaya kimdir?
Periscope’ta açtığı videolarla ünlenen Zuhal Kaya adlı kadın farklı konular hakkında yaptığı sert yorumlar ve kendisine has tavrı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Videolarında dini hususlarda hakaret içeren ifadeler kullanması nedeniyle büyük tepki gören Kaya’nın kendisini mehdi olarak ilan etmesi ise şaşkınlıkla karşılandı.

ZUHAL KAYA KİMDİR?

İsviçre’de yaşadığı ve akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen Zuhal Kaya’ya bu nedenle İsviçre hükümeti tarafından maaşa bağlandığı ileri sürüldü. Dini konularda yaptığı açıklamalarda hakaret kullanması nedeniyle hakkında şikayet bulunan Zuhal Kaya için yakalama kararı çıkartılırken Türkiye sınırları içerisine geldiği takdirde gözaltına alınacağı belirtildi. Kaya, Türkiye’ye gelerek gözaltına alınması halinde sağlık kontrolünden geçirilecek ve akli dengesinin gerçekten yerinde olup olmadığı ortaya çıkacak. Instagram ve Periscope’ta tepki çektikçe popülerliği de artan Kaya’nın hesabının engellenmesi için mücadele başlatan kişiler istemeden onun daha da fazla tanınmasına neden oldu.

zuhal kaya kimdir ile ilgili görsel sonucu

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AMCA BİZİ YÖNETENLERE ÖYLE BİR SESLENDİ Kİ İZLENME REKORLARI KIRIYOR ! Türkler Ecdadını Çok Yüceltiyor Diyen Gence İlber Ortaylı'dan Muhteşem Cevap . Mehmet Ali Erbil'in televizyon ekranlarından uzaklaştırılmasına neden olan konuşması? Hangimiz MÜSLÜMAN? Mutlaka Okumanız Gereken Sıra Dışı Yazı..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yılın Demokrasi Ödülü Kemal Kılıçdaroğlu’na Verildi
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/5/7/ezanla-dalga-gecen-kadin-gundeme-bomba-gibi-dustu-2/index.html#fb