Ana Sayfa
03 Kasım 2017 ( 2459 izlenme )
Reklamlar

Fatih Portakal şehitlere rahmet diledi, sosyal medyada sözleri nasıl çarpıtıldı?

Medyafaresi.com özel haberi- FOX Ana Haber'de Fatih Portakal 8 şehidin haberlerini aktardı. Şehitlere başsağlığı dileyen Portakal, gelen bir son dakika haberini de paylaştı. Ancak sosyal medyada sözleri çarpıtılarak yayınlandı.


FOX Ana Haber'in sevilen sunucusu Fatih Portakal yine bir sosyal medya çarpıtmasıyla karşı karşıya kaldı. 

Dün anahaber bültenine acı haberi vererek başlayan Fatih Portakal 8 şehidimize Allah'tan rahmet diledi.

Şehit askerlerin acılı ailelerinin açıklamalarının ve kahraman asker ve güvenlik görevlilerinin son görüntülerinin ekrana geldiği haberden sonra Fatih Portakal şehitlerin öykülerini aktarıyordu.

O sırada öldürülen terörist sayısının 46'ya çıktığı açıklaması geldi ve Fatih Portakal şehitlerin acı haberlerine yoğunlaştığı anlarda bu bilgiyi de seyircileri duyurdu. Sonraki haberde 8 şehidin öyküleri vardı, ve Allah'tan rahmet dileyerek o haberi ekranlara getirdi.

İşte buradaki şehitler için söylediği Allah'tan rahmet diliyorum sözlerini sosyal medyada bazı çevreler, sanki teröristler için söylenmiş gibi yayarak büyük bir çarpıtmaya imza attılar.

Medyafaresi.com Fatih Portakal'ın sözlerinin yer aldığı videonun tamamını yayınlıyor.  


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cem Yılmaz'dan Paylaşım Rekorları Kıran Yazı!!! PAYLAŞ!!! Cumhuriyet'e haince saldırdı! İYİ Parti'nin oyları o 2 ilde çok yüksek çıktı... O yüzden anket 3 kez tekrarlandı. Tarkan'dan Atatürk'e hakaret edenlere büyük tepki..