Ana Sayfa
15 Kasım 2017 ( 1537 izlenme )
Reklamlar

Feyzi İşbaşaran'dan Melih Gökçek Hakkında Flaş İddia

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde Melih Gökçek’in istifasının ardından büyük bir tasfiye süreci başlamıştı. Gökçek’in yerine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mustafa Tuna, Gökçek’in Belediye bürokratlarını tek tek görevden aldı.

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından AK Parti eski milletvekili Feyzi İşbaşaran twitter hesabından flaş bir paylaşımda bulunarak Melih Gökçek ve oğullarının yakın bir zamanda tutuklanacaklarını iddia etti.

İşbaşaran, 13 Kasım 2017 tarihinde Hürriyet’in “Ankara’da çok sayıda üst düzey bürokratın istifası kabul edildi” başlıklı haberini retweet yapıp üzerine de, “Ankara Büyük şehir Belediyesinde Melih Gökçek ‘in tüm izlerini siliyorlar, sonra da Melih ve oğullarını tutuklayacaklar. Bu kadar servetle Melih’i rahat bırakmazlar. İstihbarat, Melih’in milyar dolarlarının nerede olduğunu biliyor.” notunu düştü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ne Oldu? İki Ayyaş Diyordunuz...Paylaşım Rekoru Kıracak Konuşma.. Sertap Erener vapurda İzmir Marşı Söyledi alkışlar koptu. Dün Gece Yer Yerinden Oynadı ! Fatih Portakal'dan : ''Dün Cemaatle Kolkola ... '' Vatan Şaşmaz'ın Bu Vidyosu Sosyal Medyada İzlenme Rekorları Kırıyor