Ana Sayfa
15 Kasım 2017 ( 1548 izlenme )
Reklamlar

Feyzi İşbaşaran'dan Melih Gökçek Hakkında Flaş İddia

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde Melih Gökçek’in istifasının ardından büyük bir tasfiye süreci başlamıştı. Gökçek’in yerine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mustafa Tuna, Gökçek’in Belediye bürokratlarını tek tek görevden aldı.

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından AK Parti eski milletvekili Feyzi İşbaşaran twitter hesabından flaş bir paylaşımda bulunarak Melih Gökçek ve oğullarının yakın bir zamanda tutuklanacaklarını iddia etti.

İşbaşaran, 13 Kasım 2017 tarihinde Hürriyet’in “Ankara’da çok sayıda üst düzey bürokratın istifası kabul edildi” başlıklı haberini retweet yapıp üzerine de, “Ankara Büyük şehir Belediyesinde Melih Gökçek ‘in tüm izlerini siliyorlar, sonra da Melih ve oğullarını tutuklayacaklar. Bu kadar servetle Melih’i rahat bırakmazlar. İstihbarat, Melih’in milyar dolarlarının nerede olduğunu biliyor.” notunu düştü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SİYASİLERİN YAPAMADIĞINI KIRAÇ YAPTI ! KERKÜK İÇİN MUHTEŞEM KLİP AK YANDAŞ, MÜFTÜ YASASINI SAVUNAMAYINCA YAYINDAN KAÇTI Vatanım Sensin dizisi yeni sezon öncesi Muhteşem klip... TRT YARIŞMASINDA ALZHEİMER HASTALARI İÇİN YAPILAN ÇİP İLE HOŞAF YARIŞTI, KAZANAN HOŞAF OLDU