Ana Sayfa
18 Ekim 2017 ( 2268 izlenme )
Reklamlar

Flaş Haber: Ak Parti'li Belediye Başkanı Kadına Taciz'den Gözaltına alındı.!!

Bolu, Taşkesti beldesinin AKP’li Belediye Başkanı Saim Çevik’in bir genç kadını “zorla alıkoyma ve taciz iddiası” ile gözaltına alındığı gündeme geldi.

 

Bolu’nun yerel medya sitesi “medya 14”ün haberinde, Taşkesti Belediye Başkanı Saim Çevik’in Bolu’daki evinde bir genç kadın ile içki içip eğlenirken genç kadının evden ayrılmasına izin vermediği ve taciz etmeye başladığı iddiası yer aldı.  Haberde, “Olay genç kadının balkonda atlaması ile ortaya çıktı. Bacakları kırılan genç kadın hastaneye kaldırıldı ve hastanede başından geçenleri anlattı, gözaltına alındı.

AKP’li Belediye Başkanı Saim Çevik


AKP’Lİ BAŞKAN KONUŞTU

AKP Mudurnu İlçe Başkanı Rıdvan Sevinç ise olayı doğruladı. AKP’li Belediye Başkanı Saim Çevik’in henüz tutuklanmadığını emniyette gözaltında tutulduğunu söyleyen AKP Mudurnu İlçe Başkanı Rıdvan Sevinç “Bu sabah bir cenazeye katıldım, şimdi Bolu’ya geçeceğim. Bugün öğleden sonra olayla ilgileneceğim. Başkan hakkında bugün karar verilecek” dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eren Erdem'den Araba Yapamadık Diye Chp'ye Yüklenen "Yeliz" e TOKAT GİBİ CEVAP ! Urfalı Öğrencilerden Tüyleri Diken Diken eden Çalışma Bayrak Sahnesine dikkat...(Süleymaniye mesleki ve teknik Anadolu lisesi ) İmam Camide Erdoğan Mitingine çağrı yapınca ortalık karıştı. İşte o görüntüler! HAYIR DİYEN TEYZENİN KONUŞMASI İZLENME REKORLARI KIRIYOR