Ana Sayfa
02 Ekim 2017 ( 11855 izlenme )
Reklamlar

FLAŞ!.. HABER YALOVA'DAN GELDİ... GÖKÇEK VE TOPBAŞ AYAKTA!..

ANKARA VE İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY


Yalova Revizyon Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Korkmaz çok çarpıcı bir iddia da bulundu. Korkmaz, İNCE'nin Ankara ya da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterileceğini ileri sürdü.

Korkmaz "Bunu bir öngörü olarak söylemediğimin de altını çizmek isterim" diyerek bu adaylığa neredeyse kesin gözle bakıldığını açıkladı.

İşte Korkmaz'ın o açıklaması:

"KILIÇDAROĞLU TEK ADAY"

Kılıçdaroğlu, 2018’in ilk aylarında yapılacak kongreye büyük ihtimalle tek aday olarak girecek… Evet kısa bir süre önce mecliste yaptığı konuşma da,”Sayın Genel Başkanın karşısına çıktım aslanlar gibi aday oldum. İddiamdan da vazgeçmiş değilim” diyen CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce‘nin de kongre de Kılıçdaroğlu’nun karşısına çıkmayacağını da söyleyebilirim."

"MUHARREM İNCE BÜYÜKŞEHİRE ADAY"

"Bunu bir öngörü olarak söylemediğimin de altını çizmek isterim!
Yine Sayın Muharrem İnce‘yi önümüzdeki yerel seçimlerde kuvvetle muhtemel CHP’nin İstanbul veya Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak göreceğimizi de buradan belirtmek isterim".

Kaynak: Revizyon.com/ Yalova

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Barış Manço’nun Fransız Spikere Verdiği Efsane Ayar.. CHP’li İnce’den flaş 'Gökçek' yorumu Okulda böyle ceza görülmedi! Öğrencilere dondurulmuş bezelyelerin üzerinde diz çöktürüyorlar Azıcık Vicdanı Olan Bu Yazıyı Mutlaka Okusun.!