Ana Sayfa
12 Kasım 2017 ( 9458 izlenme )
Reklamlar

Gökçek giderayak yapacağını yapmış paylaş herkes görsün.!

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, genel başkanlığını yürüttüğü AKP’ye yönelttiği “metal yorgunluğu” eleştirileri sonrası istifası beklenen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, son 6 ayda yaklaşık 1 milyar 400 milyon lira değerinde arazi sattı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, genel başkanlığını yürüttüğü AKP’ye yönelttiği “metal yorgunluğu” eleştirileri sonrası istifası beklenen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, son 6 ayda yaklaşık 1milyar 400 milyon lira değerinde arazi sattı. Satışlara ilişkin ihale kararları Resmi Gazete’de yayınlandı.
Sözcü’de yer alan habere göre Ankara kulislerinde makam odasını topladığı öne sürülen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’le ilgili istifa tartışmaları sürerken, Gökçek önceki gün Altındağ, Pursaklar, Keçiören, Yenimahalle, Etimesgut, Çankaya ve Mamak’ta bulunan 41 parseli satışa çıkardı.

Konut, ticaret merkezi, konut dışı kentsel çalışma alanları olarak belirtilen satışların muhammen bedeli toplam 353 milyon 353 bin lira olarak belirtildi. Satışlara ilişkin ihale kararları Resmi Gazete’de yayınlanırken, Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı bu ihalelerle birlikte Ankara Büyükşehir Belediyesi sadece son 6 ayda yaklaşık 1 milyar 400 milyon lira değerinde arazisini satmış oldu.
Bu arsalar arasında ASKİ’nin 142 bin metrekare büyüklüğündeki arazisi, Akyurt’taki fuar alanı, Gölbaşı’ndaki golf sahası ile çok sayıda mesken ve konut alanı da bulunuyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gizli Kalmış Kabilenin, Dünyayı Dehşete Düşüren 25 Cinsel Geleneği Kesinlikle izle !!! Erdoğan'ın BU AÇIKLAMASI ÇOK KONUŞULUR.... ERKAN TAN SINIRI AŞTI CANLI YAYINDA FATİH PORTAKAL'A HAKARET ETTİ ! AKAM BAŞKANI ÖZKİRAZ CANLI YAYINDA AÇIKLADI... HERKES ŞOKTA!..