Gökçek’i ilk satan AKİT oldu! Flaş ! Flaş ! Flaş ! Gökçek CHP ile görüşüyor…

2377 izlenme20 Ekim 2017
Reklamlar

Gökçek’i ilk satan AKİT oldu!

AKİT TV, Gökçek’in CHP’ye geçmek için görüşmeler yaptığı iftirasını ortaya attı.


Hükümete yakın Akit TV, “Gün Başlıyor” programında çok çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Akit Tv Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen, Melih Gökçek ile CHP arasında bir işbirliği olduğunu iddia etti. Özmen, “İddialara göre Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara’nın Angora evlerinde CHP’li kurmaylarla bir araya geldi. Evet, CHP’li kurmaylara Melih Gökçek’in size geçebilirim mesajı verdiği iddia ediliyor.” dedi.

Erdoğan’ın Gökçek’in istifasını istemesinden beri, Gökçek’e en aykırı gelecek suçlama bu. Zira Gökçek, Belediye Başkanlığı süresince, sosyal medya hesaplarından CHPli olmayı bir hakaretmiş gibi kullanıyordu. Gökçek, sürekli olarak CHP aleyhinde ağır ifadeler kullanırken, CHP’li olmayı da bir suçlama olarak kabul ediyor.

AHMET KESER PROVOKASYONLA GÜNDEME GELMİŞTİ
Hükümete yakın yayın organı Akit Tv’de sunuculuk yapan Ahmet Keser daha önce yine tartışmalı bir şekilde gündeme gelmişti. Keser’in, Adana Aladağ’daki Süleymancılara ait yurtta 11’i çocuk 12 kişinin ölümüyle ilgili sözleri tartışmalara neden olmuştu. Akit Tv sunucusu Ahmet Keser, “O çocukları sen yaktın, senin sarıldığın o Cumhuriyet yaktı, burjuva yaktı, Beyaz Türkler yaktı, Nişantaşı’nda oturup, Cihangir’de oturup bu insanların değerlerine küfür eden sen yaktın bu çocukları” demiş, ardından “Yasakladın sen din eğitimini, bu insanların Kur’an öğrenmesini yasakladın. Nereden mi biliyorum? O Kur’an kurslarından geldim.” ifadelerini kullanmıştı.

Odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rasim Ozan çok sinirlendi siz kimsinizde benim gibi Atatürkçüye Flash Tv Spikeri Hükümete Adeta Meydan Okudu ! CHP YENİ REKLAM FİLMİ YAYINLADI ! İsmail Saymaz'ın Deli Kadir konuşması rekor kırdı...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bülent Arınç Bombayı Patlattı ÖYLE ŞEYLER SÖYLEDİKİ !!!! Silinmeden Paylaşmayan Kalmasın.!!