Gökçek’i ilk satan AKİT oldu! Flaş ! Flaş ! Flaş ! Gökçek CHP ile görüşüyor…

2373 izlenme 20 Ekim 2017
Reklamlar

Gökçek’i ilk satan AKİT oldu!

AKİT TV, Gökçek’in CHP’ye geçmek için görüşmeler yaptığı iftirasını ortaya attı.


Hükümete yakın Akit TV, “Gün Başlıyor” programında çok çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Akit Tv Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen, Melih Gökçek ile CHP arasında bir işbirliği olduğunu iddia etti. Özmen, “İddialara göre Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara’nın Angora evlerinde CHP’li kurmaylarla bir araya geldi. Evet, CHP’li kurmaylara Melih Gökçek’in size geçebilirim mesajı verdiği iddia ediliyor.” dedi.

Erdoğan’ın Gökçek’in istifasını istemesinden beri, Gökçek’e en aykırı gelecek suçlama bu. Zira Gökçek, Belediye Başkanlığı süresince, sosyal medya hesaplarından CHPli olmayı bir hakaretmiş gibi kullanıyordu. Gökçek, sürekli olarak CHP aleyhinde ağır ifadeler kullanırken, CHP’li olmayı da bir suçlama olarak kabul ediyor.

AHMET KESER PROVOKASYONLA GÜNDEME GELMİŞTİ
Hükümete yakın yayın organı Akit Tv’de sunuculuk yapan Ahmet Keser daha önce yine tartışmalı bir şekilde gündeme gelmişti. Keser’in, Adana Aladağ’daki Süleymancılara ait yurtta 11’i çocuk 12 kişinin ölümüyle ilgili sözleri tartışmalara neden olmuştu. Akit Tv sunucusu Ahmet Keser, “O çocukları sen yaktın, senin sarıldığın o Cumhuriyet yaktı, burjuva yaktı, Beyaz Türkler yaktı, Nişantaşı’nda oturup, Cihangir’de oturup bu insanların değerlerine küfür eden sen yaktın bu çocukları” demiş, ardından “Yasakladın sen din eğitimini, bu insanların Kur’an öğrenmesini yasakladın. Nereden mi biliyorum? O Kur’an kurslarından geldim.” ifadelerini kullanmıştı.

Odatv.com

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mandalina kabuklarının bilinmeyen faydaları Atatürk’ün Cenaze Töreninden Yürekleri Burkan 29 Fotoğraf Her Şeyi Angelina Jolie’ye benzemek için yaptı servet harcadı Bunlar iyice azitti. Akit tv' den " sokak röportaji " adi altinda halki taciz ediyor.. PAYLAŞ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ DÜNYA ŞOK OLDU!!! LÜTFEN PAYLAŞMAYI UNUTMAYINIZ...
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/1/3/gokcek-i-ilk-satan-akit-oldu/index.html#fb