Hayatımda izlediğim en muhteşem şeylerden biri <3 29 EKİM İÇİN REKOR PAYLAŞIM İSTİYORUZ <3

1745 izlenme 28 Ekim 2017
Reklamlar
 Livaneli Korosu,​ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için "Böyledir Bizim         Sevdamız" şarkısını yeniden düzenleyip bir klip hazırladı.
        “Bir türkü hediye edelim istedik her yaştan çocuklara” denilen Livaneli                   Korosu'nun açıklamasında klibin hazırlanışı şöyle anlatıldı:


“Bir seferberlik gibi, imece kuruluverdi hemen. Sevgili Sezen Aksu stüdyosunun kapılarını açtı bize, kayıt ve çekimlerimizi orada gerçekleştirdik. Kıymetli Sunay Akın kendine özgü yorumuyla umudumuzu seslendirirken, sahne gösterilerimizin anlatıcısı Oğuz İşçi oyunculuğu ile klibimize katkı sundu. Eserin düzenlemesini Cengiz Köroğlu yaparken; piyanoyu Ali Koç, davulu Bülent Ay, gitarları Timur Atak, bas gitarı Murat Özgün, kemanı Balkan Tüysüz, bağlamaları Ertuğrul Çimen ve Ahmet Pehlivanoğlu, perkisyonu Mehmet Keleş çaldı. Klip yönetmenliğini Sanat Yönetmenimiz Kuzgun Nogay, görüntü yönetmenliğini Serkut Ketbuğa, video-editini Halil İbrahim Şimşek üstlendi.

Prodüktörümüz Seyfi Yerlikaya, yapımcımız Bülent Seyhan ve İda Müzik destekleri ve idari menajerimiz Leyla Aydın Kıratlı organizasyonu ile bize de koro şefimiz Saide Feray rehberliğinde şarkıyı seslendirmek kaldı.

KAYNAK SÖZCÜ 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SÜPER !!! Fatih Portakal'dan Tayyip'in damadına Kapak, 'Bırakın Yapabiliyorsa Kendi Yapsın'.... CHP'Lİ VEKİL KÖYLÜ AMCAYA OY'UNU SORUYOR! AMCANIN VERDİĞİ CEVAP DİN TÜCCARLARINA KAPAK GİBİ !. SON DAKİKA !!! Zehirlenen askerlerle ilgili AKP'li bakandan rezalet açıklama DAHA ÖNCE ATAYA HAKARET EDEN AKİTTEN HESAP SORAN HALK YİNE ONLARA HADDİNİ BİLDİRECEKTİR !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MUTLAKA IZLE PAYLAS..VBAŞKANLIĞA EGELILERDEN GUZEL BIR ACIKLAMA GELMİŞ
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/5/0/hayatimda-izledigim-en-muhtesem-seylerden-biri-3-29-ekim-icin-rekor-paylasim-istiyoruz-3/index.html#fb