Hayatımda izlediğim en muhteşem şeylerden biri <3 29 EKİM İÇİN REKOR PAYLAŞIM İSTİYORUZ <3

1758 izlenme28 Ekim 2017
Reklamlar
 Livaneli Korosu,​ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için "Böyledir Bizim         Sevdamız" şarkısını yeniden düzenleyip bir klip hazırladı.
        “Bir türkü hediye edelim istedik her yaştan çocuklara” denilen Livaneli                   Korosu'nun açıklamasında klibin hazırlanışı şöyle anlatıldı:


“Bir seferberlik gibi, imece kuruluverdi hemen. Sevgili Sezen Aksu stüdyosunun kapılarını açtı bize, kayıt ve çekimlerimizi orada gerçekleştirdik. Kıymetli Sunay Akın kendine özgü yorumuyla umudumuzu seslendirirken, sahne gösterilerimizin anlatıcısı Oğuz İşçi oyunculuğu ile klibimize katkı sundu. Eserin düzenlemesini Cengiz Köroğlu yaparken; piyanoyu Ali Koç, davulu Bülent Ay, gitarları Timur Atak, bas gitarı Murat Özgün, kemanı Balkan Tüysüz, bağlamaları Ertuğrul Çimen ve Ahmet Pehlivanoğlu, perkisyonu Mehmet Keleş çaldı. Klip yönetmenliğini Sanat Yönetmenimiz Kuzgun Nogay, görüntü yönetmenliğini Serkut Ketbuğa, video-editini Halil İbrahim Şimşek üstlendi.

Prodüktörümüz Seyfi Yerlikaya, yapımcımız Bülent Seyhan ve İda Müzik destekleri ve idari menajerimiz Leyla Aydın Kıratlı organizasyonu ile bize de koro şefimiz Saide Feray rehberliğinde şarkıyı seslendirmek kaldı.

KAYNAK SÖZCÜ 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ölümle tehdit eden Tetikçilere inat Kılıçdaroğlunun yanındayız.. Paylaş düşman çıldırsın! İŞTE THY'NİN MİLYON DOLARLIK ÜNLÜ REKLAM FİLMİ... Din dersinin kaldırılması için Anayasa Mahkemesi'ne gittiniz diyen öğrenciye Kılıçdaroğlu'ndan yanıt ! Bu 5 lira sıradan bir 5 lira değil

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Usta Gazeteci Uğur Dündar HALK'ın Yanında "ADALET" İçin Yürüyor !!!