Müftü o afişi gördü, eline aldığı gibi geri bıraktı!

4296 izlenme25 Ekim 2017
Reklamlar

Artvin İl Müftüsü Kemal Uçkun, CHP Artvin İl Kadın Kolları'nın dağıttığı aşureyi önce aldı sonra hemen yanındaki stantta "Müftüler nikah kıyamaz" imza kampanyasını görünce aldığı aşureyi yerine bıraktı.

Cumhuriyet Halk Partisi  Artvin  İl Başkanlığı tarafından bugün Artvin Merkez Camisi yanında düzenlenen aşure dağıtımı ve hemen yanındaki "Müftüler nikah kıyamaz" imza kampanyası ilginç bir ana sebep oldu.

CHP İl Kadın Kolları'nın aşure dağıttığı sırada caddeden geçmekte olan Artvin Müftüsü Kemal Uçkun standın misafiri olarak dağıtılan aşurelerden aldı. Elindeki aşure ile bir iki adım atan MüftüUçkun, aşure dağıtımının hemen yanındaki stantta müftülerin nikah kıymasına karşı yürütülen imza toplama kampanyasını gördü. Bunun üzerine Uçkun, aldığı aşureyi yerine bıraktı. Müftünün aşureyi iade etmesi üzerine partililer ile müftü arasında kısa süreli polemik yaşandı. Partililerin Müftü Uçkun’a aşurenin imza kampanyası ile bir alakası olmadığını söylemesi üzerine Uçkun partililere “Muharrem ayı bitti zaten. Bunun önemi yok ama bunun yanında bunu yapmak bence yanlıştır. Böyle bir programla bu yazılar hoş değil. Benim gelip bunu tasdik etmem de mümkün değil” ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Dakika!YENİ !!! CHP'den YENİ KANITLAR !!!YSK'ya Kanıtlı Video Yayınladı Referandum İptal Edilmeli ! İzmir Marşı'na Düşman Olanlara İnat Rekor Paylaşım İstiyoruz ! Tarkan 10 Kasım için özel seslendirdi, paylaşım rekoru kırıyor... DUBLE YOL HİLESİNİ GÖSTEREN VATANDAŞ SOSYAL MEDYADA BÜYÜK YANKI UYANDIRDI..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kadın diline sahip olmazsa dayak yer ! Çok eşlilik yasal olmalı...