Hülya Avşar’dan Kadınları Çıldırtacak Sözler: Erkekler Eşlerini Çaktırmadan Aldatsın!!!

2988 izlenme 16 Ekim 2017
Reklamlar
“ERKEKLER EŞLERİNE ÇAKTIRMADAN ALDATMALI”

Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz’i programına alan Hülya Avşar, iyi bir evliliğin sırrı için, “Erkeklerin arada bir çaktırmadan aldatması gerekir.” dedi.

Aşk Doktoru köşesinin yazarı gazeteci Mehmet Coşkun Deniz, bu hafta “Bir Hülya Avşar Sohbeti” programının konuğu oldu. Coşkundeniz’in sözlerinden çok Avşar kızının sözleri programa damga vurdu.

Aşka dair yazıp söyledikleri ile yoğun ilgi gören Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz, Hülya Avşar ile evlilik, ilişki, aldatma üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Programa damga vuran sözler ise Avşar’dan geldi. Hülya Avşar, “Erkekler eğer arada bir eşlerine çaktırmadan bir şeyler yaparlarsa o evlilikler yürür ve bir yastıkta yaşlanabilirler. Bir erkek arada bir karısına çaktırmadan yapmak zorunda” açıklamasını yaparak tartışma yaratacak sözlere imza attı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Helal olsun amca sana cesur Yürekli adam!!! Bim’e girerken neden iki kapıdan geçiyoruz? Cevabını hiç merak ettiniz mi? 10 Kasım Atanın Sonsuzluğa Uğurlandığı Anı Anlatan Bu Video Sosyal Medyada İzlenme Rekorları Kırıyor Türkiye'nin Sayılı Aydınlarının Başında Gelen İsimden 1000 Yıl Sonrasını İşaret Eden UYARI !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SONGÜL PAŞA'YA ÖYLE BİR VEDA ETTİ Kİ İZLEYENLER GÖZ YAŞLARINI TUTAMADI !
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/9/5/hulya-avsar-dan-kadinlari-cildirtacak-sozler-erkekler-eslerini-caktirmadan-aldatsin/index.html#fb