Hülya Avşar’dan Kadınları Çıldırtacak Sözler: Erkekler Eşlerini Çaktırmadan Aldatsın!!!

2997 izlenme16 Ekim 2017
Reklamlar
“ERKEKLER EŞLERİNE ÇAKTIRMADAN ALDATMALI”

Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz’i programına alan Hülya Avşar, iyi bir evliliğin sırrı için, “Erkeklerin arada bir çaktırmadan aldatması gerekir.” dedi.

Aşk Doktoru köşesinin yazarı gazeteci Mehmet Coşkun Deniz, bu hafta “Bir Hülya Avşar Sohbeti” programının konuğu oldu. Coşkundeniz’in sözlerinden çok Avşar kızının sözleri programa damga vurdu.

Aşka dair yazıp söyledikleri ile yoğun ilgi gören Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz, Hülya Avşar ile evlilik, ilişki, aldatma üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Programa damga vuran sözler ise Avşar’dan geldi. Hülya Avşar, “Erkekler eğer arada bir eşlerine çaktırmadan bir şeyler yaparlarsa o evlilikler yürür ve bir yastıkta yaşlanabilirler. Bir erkek arada bir karısına çaktırmadan yapmak zorunda” açıklamasını yaparak tartışma yaratacak sözlere imza attı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

PAYLAŞ Milyonerde İzmir'li yarışmacının Atatürk hassasiyeti büyük beğeni topladı... Levent Gültekin Cesur Konuşmasıyla Yine Gündemi Sarstı İşte Yeliz Koray'ın paylaşım rekoru kıran yazısı kesinlikle okuyunuz. Gratis'in ''30 ağustos Zafer Bayramı'' reklamı izlenme rekorları kırıyor !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ünlü eski hakem selçuk dereli'den başkanlığa evet diyen futboculara mesaj var..