İddia etmiyoruz deşifre ediyoruz...Ne değişti de bu sözler unutuldu.!

2054 izlenme06 Eylül 2017
Reklamlar
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un açılan arşivinin içinden Hükümete yakın A Haber'de program sunan Erkan Tan çıktı.

Bugün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “başkan” olası gerektiğini savunan isimlerin arşivleri tek tek açılıyor. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un o dönem TV 8’de Erkan Tan’ın programında söylediği sözler sosyal medyanın gündemine geldi.

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, dönemin Başbakanı Tayyip Erdoğan’ı hedef alarak İsrail’e karşı yapılan “one minute” olayını hatırlatmıştı. Kurtulmuş, “Bir kere otel odasında ‘one minute’ dedin, sonra iki sefer İsrail’e destek olan karar aldın” demişti. Erkan Tan’ın da desteklediği konuşmasına Kurtulmuş, “Otel lobisinde ‘one minute’ demek marifet değil Birleşmiş Milletler’de ‘one minute’ demek marifet” diye devam etmişti.Her ne kadar bu şaşkınlık yaratsa da.

Kurtulmuş, “Çok ağır olacak ama Başbakanın kalbi Ali diyor, dili Muaviye söylüyor” derken Erkan Tan ise “Hem de çok ağır bir laf söyledin yani o kültürden gelmeyen bunu anlamaz. Tekrar söyleyin” diye destek çıkmıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KIDEM TAZMİNATI CAİZ DEĞİL DEDİ TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ !!! CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU MECLİS KONUŞMASI-23 NİSAN 2017-TBMM 97 YAŞINDA Acılı Baba, Tek İstekte Bulundu İçişleri Bakanlığı bağlamında Sakarya valisi COŞ hakkında da fetöcülükten soruşturma açılmış..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ünlü oyuncunun ödül alırken yaptığı konuşmayı bütün salon ayakta alkışladı