İMAM CAMİ'DE FUHUŞ YAPARKEN YAKALANDI ! Evet yanlış duymadınız, Camii' de

6945 izlenme16 Mayıs 2017
Reklamlar

Konya Selçuklu’da gönüllü olarak müezzinlik yapan biri imam nikahlı 2 eşli ve 6 çocuk babası Y.Y. ‘nin camide yardıma muhtaç kadınlarla para karşılığında ilişkiye girdiği iddia edildi.

Biri resmi nikahlı iki eşi ve 6 çocuğu olan 60 yaşındaki Y.Y.’nin yardıma muhtaç kadınlara para karşılığında cami içinde ilişkiye girdiği ileri sürüldü. Habertürk’ten Zafer Samancı’nın haberi şöyle: Cemaat kuran kursuna giden çocukların ihbarıyla durumdan haberdar oldu. Bazı cemaat üyeleri müezzini, kadınları camiye alırken cep telefonlarıyla görüntüleyip rezaleti müftülüğe bildirdi. Müftülüğün fuhuş yaptığı iddia edilen Y.Y.’nin müezzinlik yapmasına yasak getirildiği öğrenildi.

Camiden uzaklaştırıldığını kabul eden Y.Y. ise “Bir şey söylemek istemiyorum. Uzaklaştırıldım, 1 aydır camiye girmiyorum. Şimdi Umre’ye gideceğim, bunlarla kafamı meşkul etmek istemiyorum” demekle yetindi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FLAŞ!.. Bahçeli'den Erdoğan!a İLGİNÇ ÇIKIŞ.. Anadolu kadının isyanı... Erzurumlu teyze isyan ediyor Tayyip bize ne etmiş... Karanlığa götürdü aydınlığa çıkarmadı... Bu feryada yürek dayanmaz Muharrem ince'den Kılıçtaroğlu'nu kızdıracak açıklamalar.. 16 Nisanda sokakta Hayır yürüyüşleri neden desteklenmedi...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
YUHHH!!! SONUNDA BUNU DA GÖRDÜK AVUKAT YAKA PAÇA MAHKEME SALONUNDAN DIŞARI ATILDI !!!