İstifa eden belediye başkanına seslendi.!!!

1876 izlenme31 Ekim 2017
Reklamlar

Edip Uğur'dan tweet: Raconu reis keser

Eski Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un geçtiğimiz aylarda atmış olduğu bir tweet sosyal medyada gündem oldu.


İstifası istenen başkanlar arasında yer alan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğurgeçtiğimiz gün istifa kararını açıkladı. Uğur, saat 17.00'de yapılan basın toplantısı ile beraber istifa ettiğini duyurdu.

İstifa açıklamasında "Yolsuzluğunuz yok, usulsüzlüğünüz yok, başarısızlığınız yok, FETÖ bağlantınız yok ama ailenize ve evinize kadar ulaşan tehditler. Katlanacak bir durum olmanın ötesine geçmiştir. AK Parti 'de siyaset yapma imkanımız ortadan kaldırılmıştır. Partimden ve belediye başkanlığı görevimdem ayrılıyorum" ifadelerini kullanan Uğur konuşmasında gözyaşlarını da tutamamıştı.

Öte yandan Ahmet Edip Uğur'un sosyal medyada yapmış olduğu bir paylaşım twitter 'da çok kez paylaşıldı.

İşte o tweet:

Kaynak: Edip Uğur'dan tweet: Raconu reis keser

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FATİH PORTAKAL'DAN TELEVİZYON TARİHİNİN EN BÜYÜK AYARI ! Hakan Bayrakçı, fetonun siyasi ayağına Neden dokunulamadığını açıkladı. EY TÜRK GENÇLİĞİ ''UYAN'' ARTIK...! DÜNDEN BUGÜNE NASIL GELDİK HARİKA BİR VİDEO...!MUTLAKA İZLEYİN Yandaş Kanalda Hulki Cevizoğlu'ndan Şamil Tayyar'a ATATÜRKÇÜLÜK DERSİ !!!!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Konyaspor Başkanından rezil İzmir Marşı açıklaması