İstifa eden belediye başkanına seslendi.!!!

1862 izlenme 31 Ekim 2017
Reklamlar

Edip Uğur'dan tweet: Raconu reis keser

Eski Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un geçtiğimiz aylarda atmış olduğu bir tweet sosyal medyada gündem oldu.


İstifası istenen başkanlar arasında yer alan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğurgeçtiğimiz gün istifa kararını açıkladı. Uğur, saat 17.00'de yapılan basın toplantısı ile beraber istifa ettiğini duyurdu.

İstifa açıklamasında "Yolsuzluğunuz yok, usulsüzlüğünüz yok, başarısızlığınız yok, FETÖ bağlantınız yok ama ailenize ve evinize kadar ulaşan tehditler. Katlanacak bir durum olmanın ötesine geçmiştir. AK Parti 'de siyaset yapma imkanımız ortadan kaldırılmıştır. Partimden ve belediye başkanlığı görevimdem ayrılıyorum" ifadelerini kullanan Uğur konuşmasında gözyaşlarını da tutamamıştı.

Öte yandan Ahmet Edip Uğur'un sosyal medyada yapmış olduğu bir paylaşım twitter 'da çok kez paylaşıldı.

İşte o tweet:

Kaynak: Edip Uğur'dan tweet: Raconu reis keser

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Prof. Dr. Ersan Şen Referanduma gitmeden önce kesinlikle izle-izlettir ! 1 oy 1 oydur! yuhhhhh!!!!!! BU KADAR DA OLMAZ.!!!! Başkanlığa, Evet Diyen, İSİDİ Terör Örgütü, HAKKINDA ŞOK SÖYLEMİ OLAY YARATIR... FLAŞ!.. Yalçın Akdoğan'ın İMRALI KASEDİ Piyasaya Düştü!.. İşte O Görüntüler... BİRAZDAN İZLEYECEKLERİNİZ SİZİN VE AİLENİZİN GELECEĞİ AÇISINDAN HAYATİ ÖNEM TAŞIMAKTADIR

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İslamiyetin Yüce Imanıyla Kaynaşacağız.
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/8/0/istifa-eden-belediye-baskanina-seslendi/index.html#fb