İstifa eden belediye başkanına seslendi.!!!

1866 izlenme 31 Ekim 2017
Reklamlar

Edip Uğur'dan tweet: Raconu reis keser

Eski Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un geçtiğimiz aylarda atmış olduğu bir tweet sosyal medyada gündem oldu.


İstifası istenen başkanlar arasında yer alan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğurgeçtiğimiz gün istifa kararını açıkladı. Uğur, saat 17.00'de yapılan basın toplantısı ile beraber istifa ettiğini duyurdu.

İstifa açıklamasında "Yolsuzluğunuz yok, usulsüzlüğünüz yok, başarısızlığınız yok, FETÖ bağlantınız yok ama ailenize ve evinize kadar ulaşan tehditler. Katlanacak bir durum olmanın ötesine geçmiştir. AK Parti 'de siyaset yapma imkanımız ortadan kaldırılmıştır. Partimden ve belediye başkanlığı görevimdem ayrılıyorum" ifadelerini kullanan Uğur konuşmasında gözyaşlarını da tutamamıştı.

Öte yandan Ahmet Edip Uğur'un sosyal medyada yapmış olduğu bir paylaşım twitter 'da çok kez paylaşıldı.

İşte o tweet:

Kaynak: Edip Uğur'dan tweet: Raconu reis keser

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KESİNLE İZLE!!!!! EYYY TÜRK MİLLETİ UYARIYORUZ !!! AKLINIZI BAŞINIZA ALIN !!!! İŞTE AKP VE UŞAKLIĞINI YAPTIĞI DIŞ GÜÇLER...... Sinan Meydan'dan 1 gecede cahil kaldık diyenlere kapak gibi cevap ! BİNALİ YILDIRIM SONUNDA BAKLAYI AĞZINDAN ÇIKARDI .. !!!! izleyince duyduklarınıza İnanamayacaksınız.!! KESİNLİKLE İZLE PAYLAŞ !!!Levent Gültekin Öyle Bir Konuştu Ki Yer Yerinden Oynayacak !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Atatürk anıtını tiner döküp yaktı, baltayla vurdu... Manyak canını böyle kurtardı...
http://cdn00.vidyomani.com/c/1/8/0/istifa-eden-belediye-baskanina-seslendi/index.html#fb