Kediciklerini Gezmeye Çıkaran Adnan Oktar'ın Yat Turundan Kareleri Olay Yarattı

1499 izlenme 15 Ekim 2017
Reklamlar

Adnan Oktar sosyal medya adresinden, çıktığı yat turunun fotoğraflarını paylaştı. Oktar'ın 11 kedicikle çekilen fotoğrafları yine olay yarattı.

ADNAN OKTAR CEKET GİYERKEN KEDİCİKLER BİKİNİ GİYDİ

A9 TV'de kadınları da alıp dini sohbetler yapan Adnan Oktar'ın her paylaşımı sosyal medyada olay yaratmayı başlıyor. Oktar bu sefer de kediciklerini yatla gezmeye çıkardı. Adnan Oktar'ın ceket giydiği, kediciklerin ise bikini giymeleri dikkatlerden kaçmadı.

SOFRADA YOK YOKTU

Adnan Oktar ve kediciklerinin gezmeye gittiği yatta bir tek kuş sütü eksikti. Oktar'ın şaşaalı sofrasında kızları bikinisine kadar her detay göze çarptı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Askeri Liseler Kapatıldı birbiri ardına Yunan Liseleri Açıldı Özgür Özel AKP'li Cumhurbaşkanına meydan okudu, alkış tufanı salonu inletti Gökçek giderayak yapacağını yapmış paylaş herkes görsün.! SEYİT ONBAŞI'YA SAVAŞTAN SONRA NE OLDU? Kahramanlarımızdan Koca Seyit'i hepimiz biliriz. Ama hiçbir bu kadar detaya inmiş miydiniz?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ERDOĞAN HAYIR CADIRINA GİTTİ VE NEDEN HAYIR DİYE SORDU Hayır çadırında Erdoğan'ı sinirlendiren sözler !!!
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/7/8/kediciklerini-gezmeye-cikaran-adnan-oktar-in-yat-turundan-kareleri-olay-yaratti-3/index.html#fb