Ana Sayfa
02 Ekim 2017 ( 34 izlenme )
Reklamlar

Kılıçdaroğlu’ndan Üzüm Mitingi’nde önemli açıklamalar

KILIÇDAROĞLU MANİSA DA YAPILAN ÜZÜM MİTİNGİN DE ÖNEMLİ AÇIKLAMAR DA BULUNDU.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Manisa Alaşehir'de yapılan Üzüm Mitingi'ne katıldı. Mitingde bazı açıklamalar yapan Kılıçdaroğlu, "Üzümü 4 liradan alacağım diyenlere sesleniyorum. 2 sene önce fiyatı 6 lira olan üzüm şimdi ise 4 lira. Böyle bir adaletsizliği kimsenin vicdanı kabul etmez" diyerek tepkisini dile getirdi. CHP Genel Başkanı, üzüm üreticilerinin sorunlarının çözümü konusundaki düşüncelerini açıkladı.Konuşmasının bazı bölümleri üreticiler tarafından alkışlandı.

Kılıçdaroğlu, Tarım Kanunu'nun 21. Maddesine göre her çiftçinin hükümet ten 40 bin lira alacağı olduğunu söyleyerek "Meydan okuyorum. Başbakansa başbakan, AKP Genel başkanıysa AKP Genel başkanı. Çiftçiye bu parayı ödedin mi ödemedin mi? Ödedim diyorsan karşıma çıkarsın" dedi. 

Daha sonra Terör konusunda da bazı açıklamalar yaparak konuşmasını sonlandıran Kılıçdaroğlu alkışlar arasında meydandan uğurlandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YOLCUNUN, ŞOFÖRLE; 'NAMAZ İÇİN OTOBÜSÜ DURDURMADIN' KAVGASI İrfan Değirmenci’den yeni yayın sinyali: İyi bir ikili doğuyor galiba! DESTEK İÇİN PAYLAŞMAK GEREK!!! Siz "EVLATLARIM" derdiniz biz "BAŞBUĞ TÜRKEŞ" diyerek gökleri yırtardık.. CHP Genel Başkanı KEMAL KILIÇDAROĞLU Avukatının gözaltına alınmasından sonra Basın Açıklaması Yaptı.