Konyasporlu Futbolculardan Aybüke Öğretmen için Paylaşım rekorları kıran klip.!!

1087 izlenme23 Kasım 2017
Reklamlar

Atiker Konyasporlu futbolcular, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın anısına klip hazırladı.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Atiker Konyasporlu futbolcular ve Teknik Direktör Mehmet Özdilek, Batman'ın Kozluk ilçesinde 9 Haziran'da içinde bulunduğu araca isabet eden kurşunla teröristler tarafından 22 yaşında şehit edilen müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın anısına klip hazırladı.
Futbolcular Selim Ay, Mehdi, Ferhat, Milosevic, Ömer Ali Şahiner, Volkan, Musa Araz, Serkan, takım kaptanları Ali Çamdalı ile Ali Turan ve Teknik Direktör Mehmet Özdilek, şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın ve bütün şehitleri anarak, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.
.Kendilerini kutluyoruz bu güzel İnsanı unutmadıkları için.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

20 Farklı Ülkede Kadına Yapılan Eziyeti Resmeden Çarpıcı Proje: Puslu Kadınlar Atlası İLBER ORTAYLI ATATÜRK'E HAKARET EDENLERİ YERDEN YERE VURDU!!! ''BELGE UYDURUYORLAR, REZİLLER, MANYAKLAR, KAFAYI YEMİŞLER'' DEDİ VE HERKESİ DE BU HAKARETE TEPKİ GÖSTERMEYE ÇAĞIRDI!!! Her yerden Silinen O video. Tekarar Servis Edildi. Silinmeden İzle!!! HELALL OLSUNNN KESİN İZLE PAŞLAŞ..G.Saray Kongresi'nde FETÖ'cülere alkış tutanlara Erman Toroğlu'dan sert tepki!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mehmet Ali Erbil'in televizyon ekranlarından uzaklaştırılmasına neden olan konuşması? Hangimiz MÜSLÜMAN?