Ana Sayfa
19 Mart 2019 ( 1347 izlenme )
Reklamlar

MANSUR YAVAŞ'A CANLI YAYINDA GÖZDAĞI!..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mansur Yavaş ile ilgili, "Seçimlere girebilse dahi, seçimden sonra bunun bedelini kendisi ödeyeceği gibi bedelini Ankaralılara da ödetme durumuna düşürür" dedi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı bir canlı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Erdoğan, Millet İttifakı’nın Ankara adayı Mansur Yavaş için “Seçimlere girebilse dahi, seçimden sonra bunun bedelini kendisi ödeyeceği gibi bedelini Ankaralılara da ödetme durumuna düşürür” dedi. Erdoğan, şöyle devam etti;

‘SEÇİMLERE GİREBİLSE DAHİ BEDELİNİ ÖDER’

“Burada iki aday yarışıyor. Birisi Yavaş. Ama bir diğeri Mehmet Özhaseki. Bunları benim partilim olduğu için söylemiyorum. Futbol takımı tutar gibi siyasi parti tutmamak gerekiyor. Bu zat zaten yuvarlanıyor. Kökeni MHP’li. Geldi CHP’den iki kez girdi, kaybetti. Seçimlere girebilse dahi, seçimden sonra bunun bedelini kendisi ödeyeceği gibi bedelini Ankaralılara da ödetme durumuna düşürür”

‘MEHMET BEY BELEDİYE İŞİNİ İYİ BİLİR’

“Özhaseki 5 dönem Kayseriyi yönetti. Kayseriyi nereden aldı, nereye getirdi. Bu çok önemli. Bunun dışında ben tabii orada 5 dönem yapınca seni Ankara’ya almamız lazım. Ve Mehmet Bey’i yanıma aldım. Milletvekili oldu. İlk etapta kendisini Çevre ve Şehircilik Bakanı yaptık. Bu bakanlığın da belediyelerle ilgili birçok işlevi var. Mehmet Bey de bu işlerde işi çok iyi bilen bir arkadaşımız” ifadesini kullandı.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'ın yapamadığını Ümit Yalım TEK BAŞINA YAPTI!.. Kılıçdaroğlu'nun Ağabeyinden Abisini Yumruklayanlar Hakkında Akıl Almaz Açıklama Yılmaz Özdil'den Erdoğan'a İzmir çağrısı! İşte son yıllarda artan kanserin nedenlerinden olan virüs Denendi Hayvanlar bile yemiyor