Ana Sayfa
19 Kasım 2017 ( 4491 izlenme )
Reklamlar

METİNER FENA DÖKÜLDÜ... ZARRAB ŞAŞTI!..

METİNER: ZARRAB'I SAVUNMAK AHLAKSIZLIKTIR

METİNER: AMA O BİR TÜRK VATANDAŞI, KORUMAK BİZE DÜŞER

AKP İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner Rıza Sarraf'ın durumuna ilişkin yaptığı açıklamada “Zarrab'ın canı cehenneme. Zarrab bizim için önem arz eden birisi değildir” dedi.

Metiner, Türk Dışişleri’nin ABD’ye iki kez nota vermesine neden olan Sarraf için “Tut ki Amerikan ambargosu delinmiş olsun bu Zarrab'ın kişisel suçudur” dedi.

A Haber canlı yayınına bir telefon bağlantısı gerçekleştiren Mehmet Metiner’in konuya ilişkin açıklaması şöyle:

"ZARRAB'I SAVUNMAK AHLAKSIZLIKTIR"

"Türkiye'ye bir operasyon çekiliyor. Birileri bizim Reza Zarrab'ı savunduğumuzu iddia ediyor. Bu ne büyük bir ahlaksızlıktır ya. Zarrab'ın canı cehenneme. Zarrab bizim için önem arz eden birisi değildir."

"AMA TÜRK VATANDAŞI OLDUĞU İÇİN ONU KORUMAK TÜRKİYE'YE DÜŞER"

" Elbette ki Türk vatandaşı olması hasebiyle onu korumak kollamak bu ülkeye düşer, bize düşer. Ama bu şekilde Türkiye’ye düşmanlık yapan Amerika’nın da siyasi çevrelerin derin devletinin, gizli NATO’nun da canı cehenneme. Tut ki Reza Zarrab üzerinden Amerikan ambargosu delinmiş olsun bu Zarrab'ın kişisel suçudur. "Image result for mehmet metiner rıza sarrafa
Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ÜLKÜDAŞLAR... YİĞİDİMİZE KULAK VERİN !!! Kılıçdaroğlu'nun belgeleri açıkladığı grup toplantısı konuşması sokaklarda yayınlanıyor TV5 SUNUCUSU Selim Akduman AKTROLÜ REZİL ETTİ. Cübbeli Ahmet Hoca Alparslan Türkeş'i Anlatıyor..