Ana Sayfa
17 Şubat 2019 ( 2488 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce’den CHP küskünlerine acil çağrı

CHP’li Muharrem İnce, partili seçmene tartışmaları bir kenara bırakıp, birlikte çalışma çağrısında bulunarak, “Parti içinde yanlış işler yapılmış olabilir. İstifa edip gitmek bir çözüm değildir, küsmek bir çözüm değildir. Herkes bulunduğu yerde kalıp, mücadele edecek.” dedi.


CHP’nin 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP’nin Çankaya ilçesindeki seçim irtibat bürosunun açılışında bir konuşma yaptı.

CHP Ankara milletvekilleri Tekin Bingöl ve Murat Emir ile Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Çankaya Belediye Başkan adayı Alper Taşdelen ve Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener’in de katıldığı programda İnce, partililere birlik mesajı verdi.

CHP içerisinde yanlış işlerin olabileceğini ancak küsülmemesi gerektiğini vurgulayan Muharrem İnce, Alper Taşdelen’in CHP kurultaylarında kendisine destek vermediğini ancak şimdi yan yana bulunduklarını örnek gösterdi.

İnce, “Parti içinde yarışta ayrı düşebiliriz. Benim yanımda olsalar daha iyi olurdu. Yanlış işler yapılmış olabilir. İstifa edip gitmek bir çözüm değildir. Küsmek bir çözüm değildir. Herkes bulunduğu yerde kalıp, mücadele edecek.” diye konuştu.

Muharrem İnce, konuşmasının ardından seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Öğretmenin 15 Tatil İçin Öğrencilerine Verdiği Ev Ödevi Paylaşım Rekorları Kırıyor YANDAŞLARDAN MANSUR YAVAŞ’IN ARDINDAN BİR İFTİRA KAMPANYASI DA EKREM İMAMOĞLU’NA Dilence Çocuk Bozukluk İstemek İçin Arabaya Yanaştı – İçeriye Bakınca Gözyaşlarına Boğuldu 9 Yaşındaki Kız Uçakta Panik Atak Geçirmeye Başladı.Saniyeler Sonra Anne Kabin Memurunun Kızına ‘Özel Bir İçecek’ Getirdiğini Gördü