Ana Sayfa
08 Şubat 2019 ( 2328 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce’den sosyal medyada rekor kıran sözler

24 Haziran 2018’de düzenlenen cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP adına yarışan Muharrem İnce, seçmenin partisine küstüğü yönündeki iddiaya dair “Kızılsaydı, küsülseydi, ben küserdim. Atatürk’ün partisine küsülmez. Sonuna kadar devam” dedi.


CHP tarafından 24 Haziran 2018’de düzenlenen seçimler için Cumhurbaşkanlığı’na aday gösterilen Muharrem İnce, Manisa’nın Salihli ilçesine geldi. İnce, CHP Salihli İlçe Başkanlığı binası önünde, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı İYİ Partili Orkun Şıktaşlı ve Salihli Belediye Başkanı adayı CHP’li Mazlum Nurlu’ya destek istedi.

Parti binası önünde hitap eden İnce, şunları söyledi:

“31 Mart yerel seçimleri için Salihli belediye başkan adayını parti içi bir yarışla belirlediniz. Kızmak ve küsmek yok. Hepiniz adayımızın arkasında duracaksınız. Partimiz, yerel seçimlerde İYİ Parti ile bir ittifak yapmış. Doğrudur, yanlıştır; ama partimiz bu kararı vermiş. Parti bu kararı verdi mi arkasında duracaksınız. Hem büyükşehirin hem de ilçe belediye başkanının arkasında duracaksınız. Kızılsaydı, küsülseydi, ben küserdim. Atatürk’ün partisine küsülmez. Sonuna kadar devam. 31 Mart saat 17.00’ye kadar var gücünüzle çalışacaksınız. Bu bir seçimdir. Savaşta kan dökülür, seçimde ise ter dökülür. Ter dökerek, bu seçimi kazanacağız.”

Kaynak:Halkweb

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP’li başkandan ‘Millet İttifakı’na tehdit: 31 Mart’ta bu sokaklarda gezme şansı olmayacak İşte son yıllarda artan kanserin nedenlerinden olan virüs Denendi Hayvanlar bile yemiyor Ediz Hun’a Nürnberg’de onur ödülü Komünist Başkan Maçoğlu, gülmekten kırdı geçirdi