Ana Sayfa
08 Şubat 2019 ( 2301 izlenme )
Reklamlar

Muharrem İnce’den sosyal medyada rekor kıran sözler

24 Haziran 2018’de düzenlenen cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP adına yarışan Muharrem İnce, seçmenin partisine küstüğü yönündeki iddiaya dair “Kızılsaydı, küsülseydi, ben küserdim. Atatürk’ün partisine küsülmez. Sonuna kadar devam” dedi.


CHP tarafından 24 Haziran 2018’de düzenlenen seçimler için Cumhurbaşkanlığı’na aday gösterilen Muharrem İnce, Manisa’nın Salihli ilçesine geldi. İnce, CHP Salihli İlçe Başkanlığı binası önünde, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı İYİ Partili Orkun Şıktaşlı ve Salihli Belediye Başkanı adayı CHP’li Mazlum Nurlu’ya destek istedi.

Parti binası önünde hitap eden İnce, şunları söyledi:

“31 Mart yerel seçimleri için Salihli belediye başkan adayını parti içi bir yarışla belirlediniz. Kızmak ve küsmek yok. Hepiniz adayımızın arkasında duracaksınız. Partimiz, yerel seçimlerde İYİ Parti ile bir ittifak yapmış. Doğrudur, yanlıştır; ama partimiz bu kararı vermiş. Parti bu kararı verdi mi arkasında duracaksınız. Hem büyükşehirin hem de ilçe belediye başkanının arkasında duracaksınız. Kızılsaydı, küsülseydi, ben küserdim. Atatürk’ün partisine küsülmez. Sonuna kadar devam. 31 Mart saat 17.00’ye kadar var gücünüzle çalışacaksınız. Bu bir seçimdir. Savaşta kan dökülür, seçimde ise ter dökülür. Ter dökerek, bu seçimi kazanacağız.”

Kaynak:Halkweb

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hayvansever Eskimiş Tekerlekleri Sokak Hayvanlarının Uyuyabilecekleri Yataklara Dönüştürerek 6 Binden Fazla Hayvana Yardım Etti Athena Gökhan'dan çok konuşulacak ince gönderme! Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’na anlamlı tebrik... İkizler Dünyaya Geldikten Hemen Sonra Doktor Donup Kaldı – Anne İkizlerine Bakınca Nedenini Anladı YILMAZ ÖZDİL’DEN “EZAN ISLIKLANDI” PALAVRASININ ARDINDAN KAPAK GİBİ YAZI