Ana Sayfa
04 Mart 2019 ( 2874 izlenme )
Reklamlar

Özdemir Erdoğan: Erdoğan için bir değil on tanesi feda olsun

Ünlü sanatçı Özdemir Erdoğan’ın İzmir’de vereceği konserin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum gününe katıldığı gerekçesiyle 2 dernek tarafından boykot edildiği öne sürüldü. Erdoğan, “Cumhurbaşkanımız için bir değil 10 konserim feda olsun. O salona 3 kişi gelse de konser vereceğim” dedi.


Türk müziğinin usta sanatçılarından besteci, söz yazarı ve yorumcu Özdemir Erdoğan’ın 14 Mart’ta İzmir İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde vereceği konserin 2 dernek tarafından boykot edildiği ileri sürüldü.

Sabah gazetesinden Neşem Yaşar’ın haberine göre, 2 dernek, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doğum gününe katılan Özdemir Erdoğan’ın konserine gitmeyin” diyerek linç kampanyası başlatıp boykot çağrısı yaptı. Çağrının ardından konser biletleri iade edilmeye başlandı.
Sanatçı Erdoğan, “Cumhurbaşkanımız için bir değil 10 konserim feda olsun. Bu boykotu aklım almıyor ama beni seven İzmirlileri de kıramam, o salona üç kişi gelse de konser vereceğim. Bu kadar fanatizm ve partizanlık olamaz, kimse benim 50 yıllık kariyerimi hiçe sayamaz” diye konuştu.

‘BAŞKAN ERDOĞAN’I DESTEKLİYORUM’

Öte yandan A Haber’e konuşan Erdoğan, “79 yaşındayım. Benim için paranın bir önemi yok. Mühim olan insanlık. Tıpkı bestelediğim şarkı gibi. Ben ayrımcılığa karşıyım” ifadesini kullandı.

Sanatçı Erdoğan, “Başkan Erdoğan’ın doğum gününe katıldığım için, biletlerim iki dernek tarafından geri çekilmiş. Bunun önemi yok. 3 çocuğum ve 5 torunum var. Hepsi kendilerini kurtardılar. Bundan sonra bana huzur lazım. Başkan Erdoğan’ı destekliyorum. Çünkü 7 düvele karşı bağımsızlık mücadelesi veriyor. Bunun için Erdoğan’ın yanında olmamız gerekiyor” dedi.

Ancak ne Sabah gazetesi ne de A Haber, Özdemir Erdoğan’ı boykot ettiğini belirttikleri derneklerin isimlerine haberlerinde yer vermedi.

Kaynak: Halkweb

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ekrem İmamoğlu'nun Oğlundan Mükemmel Yanıt: Bu Yüzden Liderimsin Türk Bayrağına Basan İti Dövdü Ardından Onlarca Kişinin Arasından Yürüdü Çıktı ! Kılıçdaroğlu’ndan Yaşar Okuyan kararı Apartman Yöneticisine Hayatının Dersini Veren Öğrenci