PEŞMERGE KAÇIYOR... BARZANİ KANALI AĞLIYOR... O GÖRÜNTÜLER...

863 izlenme16 Ekim 2017
Reklamlar

PEŞMERGE KAÇIYOR... BARZANİ KANALI AĞLIYOR... O GÖRÜNTÜLER...


PEŞMERGE KAÇMAYA BAŞLADI

Irak'ın Kerkük kentindeki Peşmergelerin kentin güney cephesinden çekildiği iddia edildi. Kerkük'ün batısındaki 5. Cephe Komutanı Kemal Kerküki, yaptığı açıklamada, "Kerkük'ün güneyinde bulunan 4.Cephedeki Peşmergelerin, Irak merkezi hükümetiyle anlaşmalı şekilde kent merkezinin iç kesimine doğru çekildiğini" ileri sürdü. 

Kerküki, güneydeki Peşmergelerin ani bir şekilde çekilmesi üzerine Erbil'den takviye güçlerin yola çıktığını ifade etti. Irak ordusunun henüz kent merkezine girmediğini dile getiren Kerküki, Peşmerge'nin K1 Askeri Üssü, havalimanı ve Havana ile Bay Hasan petrol kuyularının denetimini sağlamayı sürdürdüğünü kaydetti.

RUDAW MUHABİRİ AĞLADI
Irak'ın kuzeyine bağlı bazı peşmergelerin Kerkük’ten, çatışmadan çekilmesi üzerine bölgede bulunan Peşmerge ile röportaj yapan Rudaw muhabiri gözyaşlarını tutamadı.

kaynak:yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

KESİNLİKLE İZLE !!!! ÇOK GEÇ OLMADAN BU GİDİŞATA DUR DE İRAN DA EVET DEMİŞTİ....BU VİDEO DA 1979 İRAN İSLAM DEVERİMİ ÖNCESİNE VE SONRASINA AİT GÖRÜNTÜLER Hiçbir milletvekili şu vatansever ağabeyimizin yaptığı konuşmayı yapamadı ! Bülent Arınç'tan ERDOĞAN'A AĞIR GÖNDERME... Hızla yayılan video.! Erdoğan Kılıçdaroğlu ile Canlı yayına var mısın ?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Cübbeli Ahmet, cemaat üyesi kadınların ters ilişki şikayetine değindi ..