ŞOK!... GÖKÇEK'TEN CANLI YAYINDA AKP'Yİ DARMADAĞIN EDECEK İTİRAF!..

13546 izlenme 07 Temmuz 2017
Reklamlar
GÖKÇEK: FETÖCÜLER ERDOĞAN'I DEVİRİP ARINÇ'I BAŞBAKAN YAPACAKLARDI

GÖKÇEK: AKP'DE FETÖCÜ MİLLETVEKİLLERİ VAR

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek katıldığı bir canlı yayında Gezi Parkı Direnişi sonrasında FETÖ'nün, Bülent Arınç'ı başbakan yapacağını iddia etti.

İşte Gökçek’in açıklamaları şu şekilde:

‘BÜLENT ARINÇ’I BAŞBAKAN YAPACAKLARDI’

“İlk defa söylüyorum bunu, yarın da manşet olacak her yerde” diyen Gökçek, “Recep Tayyip Erdoğan Gezi olaylarında yurtdışından geldiği zaman düşürülmüş ve bitmiş olacaktı. 

Partinin içinde FETÖ'cü milletvekilleri hazırdıve bir FETÖ'cünün lafıdır, Hüseyin Gülerce'nin bizzat kendisine söylenmiştir, ‘Bülent Arınç Başbakan olacaktı.' O tarihte hazırlanmış ve bitmişti. 

Bülent Arınç, şimdi buna ‘evet' der, ‘hayır' der onu bilemem ama ben bundan yüzde yüz eminim. AK Parti iktidarına yeni bir şekil vereceklerdi. Bu uluslararası bir operasyon, Recep Tayyip Erdoğan'ı uzaklaştırma operasyonu” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Sözcü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Diyarbakır'da Yoldan geçen çifte "Burada böyle yürüyemezsiniz" diyerek saldırdı....Gücü adama yetmedi kadına da saldırdı....Daha durun güzel ülkem bunlar daha başlangıç Alevi ile evlenmek Caiz Midir ?Sorusuna Çeşitli Yorumlar.: AKP'li Külünk'ten skandal açıklama! KIRAÇ'TAN İZLENME REKORLARI KIRAN 19 MAYIS ŞARKISI !

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Eşinin dışkı yedirdiği kadın konuştu!!!!
http://cdn00.vidyomani.com/c/7/0/1/sok-gokcek-ten-canli-yayinda-akp-yi-darmadagin-edecek-itiraf-1/index.html#fb