Ana Sayfa
17 Ekim 2017 ( 4152 izlenme )
Reklamlar

ŞOK!.. O REKTÖRÜN GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI!.. AKIL ŞAŞTI!

ŞOK!.. O REKTÖRÜN GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI!.. AKIL ŞAŞTI!

"TOKALAŞMAYIN DİYEN REKTÖR TOKALAŞTI"

Facebook hesabından yaptığı paylaşımda 'yabancı bir kadınla tokalaşma için ‘ateş tutmaktan daha korkunç’ ifadelerini kullanan Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü'nün bir kadın ile tokalaşırken görüntüsü ortaya çıktı.

Rektör Gönüllü, tepkilere neden olan paylaşımın ardından bugün yaptığı yazılı açıklamada, "Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu zamanda lüzumsuz bir meşguliyete sebep oldum" dedi.

Gönüllü'nün fotoğrafını Hürriyet'teki bugünkü köşesinden paylaşan Ahmet Hakan, "Meğer Adıyaman Üniversitesi Rektörü kadın eli sıkıyormuş... Bu fotoğraf son anda geçti elime... Rektöre bir ayeti hatırlatmak isterim. “Niçin yapmadığınızı söylüyorsunuz?” yorumunda bulundu.

"LÜZUMSUZ BİR MEŞGULİYETE SEBEP OLDUM"

Rektör Prof. Dr. Gönüllü bugün yaptığı paylaşıma ilişkin yeni bir açıklama da yaptı. Toplumun farklı yönlere çekeceği paylaşımları yapmamaya dikkat edeceğini belirten Prof. Dr. Gönüllü, kişisel Facebook hesabından şu paylaşımı yaptı:

"YANLIŞ YAPTIM"

"Sosyal medyada, özellikle Twitter ortamında kalitesiz ve çirkin yorumlara maruz kaldım. Esasen, niyetim insanları incitmek değildi. Olmaz da. İyilik düşünenlere de teşekkür ederim. Yanlış anlaşılacak bir konuydu. Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu zamanda lüzumsuz bir meşguliyete sebep oldum". 

"BİR DAHA YAPMAYACAĞIM"

"Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm insanların iyiliğini amaçlayan eğitim- öğretim işleri ile meşgul olup, sosyal medyada bulunduğumda üniversite çalışmalarımla ilgili paylaşımlara ağırlık vereceğim. Toplumun farklı yönlere çekeceği paylaşımlar yapmama yönünde azami dikkat sarf edeceğim."

kaynak:cumhuriyet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

zarrab davası kimlere uzanacak!!!! Nazlı Ilıcak duruşmada hüngür hüngür ağladı Eskişehir'de bir görevli, çaldığı çuval dolusu oyla yakalandı Yerde ser sefil yatan dünyaca ünlü yıldız Arnold Scwarzenegger . Bakın ne için sokak ortasında yatıyor ?